ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Hocaların teknik anlatımı anlaşılır ve güncel, sunumları güzel ortam sıcak, grupların sayısı iyi anlatılan benim için yeterli.

Çınar Teknik kombi kursuna katıldığımız sürede hocalarımızın vermiş olduğu teknik bilgiler çok anlaşılır. ve eğiticiydi. Hocalarımız tarafından gayet net içerikli bir eğitim aldığımızı düşünüyorum. Tüm tecrübelerini aktardıkları için teşekkürlerimi sunarım.

Çınar Teknik kombi servis kursunda eğitimim süresince hocalarımın gerek teknik bilgi, gerek uygulamalı bilgi ve sunumlarını gayet yeterli ve öğretici buldum. Hocalarımızın yaklaşımları güler yüzlülüğü, sempatisi sayesinde keyifli saatler geçirdik. Eğitimden memnun kaldığımı ve burada tanıştığım arkadaşlarım ve hocalarım (eğitmenlerim) benim için çok değerli. Genel olarak Çınar Teknik kombi akademisine teşekkürlerimi sunarım.

Verilen dersten memnun kaldım. Bütün arkadaşlara tavsiye ederim. Ben memnun kaldım.

Genel olarak hocalar iyiydi. Öğretim anlaşılır. Diğer hizmetler orta gibiydi.

Kurs anlatımı iyi, sınava hazırlama iyi, hocalarda iyi. Sadece kurstaki arızalı ve çalışan kombilerin sayısı biraz daha arttırılsa bence daha iyi olur.

Kursa Hatay' dan katıldım. Kurs ortamı ve ders anlatımından gayet memnunum. Hocaların gerek ders anlatımı gerek uygulama tecrübeleri çok iyiydi. Kendimde şuan için kombiye dair bir eksiklik görmüyorum. Olursa da whatsapp destek grubundan veya telefonla bize yardımcı olmaları da gerçekten çok memnun edici, herşey için teşekkürler...

Aldığım kurstan gayet memnun kaldım. bu mesleğe de aldığım eğitim doğrultusunda devam edeceğim. Emeği geçen hocalarıma teşekkür ederim.

Çınar Teknik kursu eğitimcileri ders verme ve anlatma yönünden çokiyi eğitim ortamı çok iyi. Ders saatleride kişinin uzaklık yakınlık yönünden gelenleri sıkmayacak kadar ders saatleri ayarlanıyor.

Kursa katılırken çok korkuyordum. Ama katıldıktan sonra hocalarımızın güzel anlatımıyla kombi bakımında bir haftada çok güzel bilgiler aldık. Herşey için çok teşekkürler. Çınar Teknik ailesine başarılar dilerim.

Ben Gaziantep' den Murat Çalışkan öncelikle böyle bir kurs düzenledikleri için Çınar Teknik hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Bu kurstan çok memnun kaldım. Çok verimli geçti. Herkese tavsiye ederim. Daha sonra açılacak olan klima kursuna katılmayı düşünüyorum. Ben sağlık teknisyeniydim 47 yaşımdan sonra bu mesleğe geçiş yaptım. Sebebi oğlum meslek lisesi mezunu onunla birlikte çalışarak ona çok daha iyi bir gelecek sunmak istiyorum. Emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür ederim. Saygılarımla

Kurs genel anlamda öğretici ve faydalıydı. Buradan kombi ve parçaları hakkında bilgi sahibi birisi olarak ayrılıyorum. Teorik ve uygulamalarda yeterli sayılacak düzeydeydi. Fakat öneri olarak biraz daha farklı kombi modelleri ve parçaları eğitim ortamına ilave edilirse bence iyi olur. Herşey için çok teşekkür ederim. Genel anlamda bu kurs bana faydalı oldu.

Öncelikle vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Çok faydalı çok başarılı oldu. Baya bilgi sahibi oldum. Özellikle Nejdet hocam o aldığı belgelerin hakkını veriyor. anlamadığım hiç bir konu olmadı sayesinde ona ayrı teşekkür ederim. Ayrıca diğer hocalarımıza da teşekkür ederim. Sizler gibi insanlar ileride karşıma çıkması dileğiyle...

Çınar Teknik kursu hocalarımıza memnuniyetimi sunmak istiyorum. Özellikle Nejdet hocam siz bu mesleğe yıllarınızı vermiş bir ustasınız. Sizdeki yirmi, otuz yıllık bilgiyi bir hafta gibi kısa bir zamanda bize aktardınız. Teşekkür ederim. Sizden ricam benim gibi elektrik bilgisi hiç olmayan arkadaşlara verdiğiniz elektirik bilgisi ve avometre kullanımını öğretmenin yanında biraz daha bilgi vermeniz. Teşekkürler...

09 - 15 Aralık 2019 tarihleri arasında katılmış olduğum kombi eğitiminde Sn. Nejdet hocamıza teşekkür ediyorum. Vermiş olduğu eğitim hizmeti gayet güzel ve akıcıdır. Diğer hocalarımızın da mesleki bilgisi ve iş güvenliği konusunda gayet bilgilendirici olup bizleri çok aydınlatmaya yaramıştır. Memnun kaldım. Akıcı bir eğitim ve bilgili eğiticiler sayesinde sıkılmadan bir hafta geçirdim. Teşekkürler Çınar Teknik.

Genel olarak hocalarımız bilgili ve gayet ilgiliydiler. Anlattıkları konulardaki bilgileri yeterince tatmin ediciydi. Kurslarımızdaki derslerimizde en temelden başlayarak son noktaya kadar hem anlatımlı hem uygulamalı bir şekilde gördük. Kursu kesinlikle tavsiye ederim. Bilgimize bilgi katıyor.

Çınar Teknikte aldığım kombi bakım onarım kursunda teorik ve uygulama olarak p gibi bilgi sahibi oldum. Anlatımlar gayet güzeldi. Detaylı bir şekilde anlatım tekrarı daha iyi olabilirdi. Kısaca kombi arıza kursundan istediğim şekilde eğitim alıp, kursumu bitirdim.