ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar kombi bakım ve onarım teknik kursunu çok olumlu buldum. Bu kadar kısa sürede çok bilgi ve tecrübe edindim. Bu kursa katılmak için Van' dan geldim. Kursu internet üzerinden buldum. Hocalarımız gerçekten bu işin ehli, bilgi ve tecrübe bakımından çok dolular. Eğitimlerimizi Nejdet ve Baykal hocalarımızdan aldık. Kombi bakım onarımını öğrenmek için gelecek arkadaşlara tavsiye ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Çınar teknikten eğitim aldığım için çok mutluyum. Çünkü burada ezber değil bilginin ta kendisi öğretiliyor. Oluşturdukları kısa sürede yüksek performanslı eğitim süreci çok başarılıydı. Herkese kesinlikle tavsiye edeceğim. bir eğitim kursu...

Bu kurs yerini kombi parçaları satan parçacının tavsiyesi üzerine geldim. Bir haftalık kurs benim için çok faydalı geçti. Çok değerli bilgiler öğrendim. Hocalarımızın anlatım tarzları çok iyi, anlaşılır ve akılda kalıcı.

Ben bu kursa katılmak için Şanlıurfa dan geldim. Bir hafta boyunca kursa geldim. Çok iyi dersler gördüm. Bol uygulamalı çalışmalar yaptık. Kursta sadece kombi bakım onarım değil müşteri diyaloglarıda detaylı bir şekilde öğetiyorlar. Ne kadar usta olsakta buraya gelince insan ne kadar eksiği olduğunu öğreniyor. Hocaların tamamı çok iyi kendilerine teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.