ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik' te aldığım eğitim gerçekten güzel ve anlamlı bir şekilde eğitimimizi tamamladık. Her ilden katılımcılar vardı. Herkesle kaynaştık, güzel muhabbetler arkadaşlıklar kurduk. Eğitimimiz bir haftada sürse gerçekten anlamlı eğitim aldığımı düşünüyorum. Çınar Teknik ekibinde başta Nejdet hocama ve diğer hocalarımıza teşekkür ederim.

Öncelikle eğitimin yararlı olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca konuların detaylı olarak incelenmesi kombilerde verilen arızaların giderilmesinin büyük bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Eğitimde tek sorunun konu işlenirken bazı arkadaşların gereksiz soruları yüzünden çok vakit kaybı yaşadık. Hocalarımız sabırla cevap verdiler ama çok zaman kaybı yaşandığını düşünüyorum. Soruların konu anlatımlarından sonra sorulmasının faydalı olacağını düşünüyorum. Genel olarak bakıldığında çalışan kombiler üzerinde çoğu şeyi öğrendim. Bunun için Nejdet hocama çok teşekkür ederim. Bu emeğin karşılığı asla ödenmez...

Bolu' dan eğitime çocuğumla birlikte geldik. Eğitimler anlaşılır düzeydeydi. Anlatım eğitim gayet anlaşılır ve netti. Yaptığımız masrafa değdi her kuruşuna kadar helal olsun.

Bu şekil kursların dışarıdan baktığınız zaman bir şey katmayacağı ön yargısı oluşuyor. Ama bence bu işi 23 senedir işlerin içerisindeyim. Bilmediğim çok şey varmış. Teknik olarak bilgi olarak bir pompanın nasıl çalıştığını, elektrik akımlarını, kombilerin çalışma sıralamasında nasıl sırayla parçaların görev aldığını öğrendik. Baktığımız zaman kendimize daha çok öz güven verdi. Gerçekten çok şeyler kattı. Öğrenmenin yaşı yoktur. Gerçekten tavsiye ederim. İyiki katılmışım bilgi parayla satın alınmaz. İsteyen alır, isteyen almaz. Tekrar samimi olarak söylüyorum memnun kaldım. bütün hocalarıma teşekkür ederim.

Çınar Teknik Kombi Tamir Kursu; Farklı bir meslekte çalışmaktayım. Yeni bir meslek edinmek, bir bilezik takmak düşüncesiyle hiç bilgim olmayan kombi tamirini öğrenmek için bu kursa kayıt oldum. Eğitimcilerimizin (Nejdet bey ve diğer hocalarım) meslekleri konusunda çok iyi bilgi ve deneyimleri sayesinde kombi tamiri konusunda doyurucu bilgiler aldım. yeni kayıt olmak isteyen tüm arkadaşlara tavsiye ederim.

Kursa başlamadan önce kombi tamirinde teknik olarak fazla bir bilgim yoktu. Aldığım eğitimden sonra şimdi daha bilinçli ve zaman kaybı olmadan daha kallitelive emniyetli şekilde kombilerin arızalarını gidereceğime eminim. Kendime güvenim bu konuda arttı. Buna bu eğitimi veren Sayın Çınar Teknik eğitimi veren hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Nejdet hocama ayrıca çok çok teşekkür ederim. Umarım diğer klima eğitiminede gelmek isterim. Her kardeşimize Çınar Tekniği eğitim olarak içten tavsiye ederim. Hocalarıma çok teşekkür ederim.

02-08.12.2019 tarihlerinde gerçekleştirilen kombi bakım onarım kursumuzda bir hafta içinde kombilerin genel olarak bakımının nasıl yapılacağı, arızalarını ve arızalı parçaların değişimini büyük ölçüde öğrendik. hocalarımıza çok teşekkür ederiz.

Kombi arıza, bakım ve tamir kursuna sıfırdan başladım. Hocalarımın çok güzel anlatımı ve uygulamalı anlatımları sayesinde kombi tamiri konusunda kendimi kombi bakım ve tamir yapabilecek seviyeye getirdikleri ve muhteşem anlatımlarınız için teşekkür ederim.

Kombi kursu ilgili olarak; kombi, tesisat ve doğalgaz ile ilgili olarak halen aktif çalışmaktayım. Kursa yazılırken iki amacım vardı. İkisi de benim için eşit önemdeydi. 1.Belge, 2.Tecrübeden faydalanmak. Ancak eğitim sürecinde daha ilk başlarda bilgiden istifade etmenin belgenin önünde olduğunu anladım. Anlatım, kompozisyon sistemin en başından günümüze kadarki prosesi kanaatimce son derece açıklayıcı ve öğretici aktarıldı. Eğitim ve süreci son derece faydalı buldum. Emeği geçen hocalarımıza canı gönülden teşekkür ederim.

Çınar teknik ailesinin öncelikle bütün hocalarına teşekkür ederim. Bu kursa gelene kadar aklımda kombi ile birçok soru vardı. Bir haftalık eğitim sayesinde bunların bir çoğu kafamdan kalktı. Artık kalanlarda tecrübe sayesinde öğrenicem. Kombilerin çalışma prensibi, parçaların hareketi, arıza tespiti gibi bir çok şey öğrendim. inşallah benim ve arkadaşlarım için hayırlısı olur. Bütün eğitimlerimizi gördük. Çınar Teknik çalışanlarına teşekkür ederim.

Kurs süresince; Kombi çalışma prensipleri, gaz valfi ayarı, müşteriye karşı hitap prensipleri, pompanın çalışma prensibi, çalışmayan kombiler üzerinde sökme, takma eğitimi, çalışan kombilerde arıza bulma eğitimi, elektirik ölçme cihazıyla ölçüm tekniği, gaz kaçakları nasıl tespit edilir, petelçalışması görüntülü bir şekilde gösterildi. Kısaca kombi bakım onarımıyla alakalı herşeyi öğrendik.

Sıcak yaklaşımlarınız ilginiz harkulade, Eğitim sonrası arkamızda durmanız ve kurs bünyesinde oluşturmuş olduğunuz whatsapp destek hattına tüm kursiyerleri ekleyerek online destek olmanız çok faydalı. Kurs sonrasında yalnız olmadığımızı hissettirmeniz ayrı bir güzellik. Herşey için teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle...

02-08.12.2019 tarihinde katılmış olduğumuz kombi eğitim kursunda bilgi ve uygulamalı eğitim çok iyi geçti. Parçaların ismini ve işlevlerini öğrendik. Hocalarımız Nejdet hocaya ve diğer hocalrımıza teşekkürü bir borç bilirim.

Çınar Teknik eğitim kursunda konvansiyonel kombinin dışında tam yoğuşmalı kombinde eğitiminin verilmesi çok güzel eksiklerimi hocalarımız sayesinde tam olarak tamamladım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Eğitim gayet güzel ve verimli geçti. Bizlerinde eksik ve yanlış yaptığımız şeyleri öğrenme şansımız oldu. Hatalarımızı öğrendik. Nejdet beyin ders anlatma yöntemi çok güzel herhangi bir sıkılganlık yaşamadım. Gayet anlaşılır bir biçimde ve akıcı geçti. Teşekkürler böyle bir birikime sahip bir insandan ders almakta güzel farklı oluyor. Başarılarınızın devamını dilerim.

Çınar Teknik' te aldığımız bir haftalık kursta yeterince bilgilendirildim. Aldığım kurstan memnunum. Eğitimcilerden memnunum her hangi bir sorun oluşmadı. Teşekkürler Çınar Teknik...

Katıldığımız eğitim içerik olarak genelde doyurucuydu. Kursa başlarken kafamızda birçok soru vardı. Ancak kurs bitiminde kombiler konusunda bütün sorularımıza bir cevap oluştu. Kurs Teori ve Pratik olarak yeterli derecede zengin bir yapı içermekte, pratik olarak çok sayıda kombi üzerinde çalışma imkanımız oldu. Kısacası genelde ayrılırken memnun olarak ayrılıyorum. İyi ki bu kursa katılmışım.

Bir haftalık eğitim aldım. Bir haftalık eğitimde kombinin herbir parçasını öğrendim. Benim bilmediğim birçok parçanın ne işe yaradığını öğrendim. Kursun eğitim hocası bize her parçanın ne işe yaradığını çok iyi bir şekilde anlattı. Bir haftalık eğitimde bir çok şeyler öğrendim.

Eğitimden önceki bilgim ile eğitimden sonraki eğitim bilgim çok arttı. Bilmediğim bir çok önemli konuları Nejdet hocamız sabırla anlattığı için çok faydalı geçti. Eğitim süresi bana biraz yetersiz geldi yinede aldığım eğitim benim için çok faydalı oldu. Emeği geçen bütün eğitmen ve yardımcılara çok çok teşekkür ederim.

02.12.2019 tarihinde katıldığım kombi eğitim kursu Çınar Teknik' te başta eğitmenimiz ve teorikte vermiş olduğu bilgilerden dolayı Nejdet hocamıza ve mesleki yeterlilik sınavları öncesinde bize yardımcı olan diğer hocalarımıza çok teşekkür ederim. Çok faydalı bir kurs eğitimi aldığıma inanıyorum. Verilen eğitim yüzeysel değil en alt seviyeden başladığı ve en güzel şekilde anlatıldığı için iyi anladık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

1. Kurs eğitiminde hocanın anlatımı çok iyiydi. Herşeyi tane tane anlattı. 2. Pratikte biraz yavaş ilerledik ama süre az olmasından kaynaklanan birşeydi. Genele bakınca çok iyi bir eğitim süreci geçirdik.

Bir haftalık eğitimimizde gerek öğrenim gerek insanlık yönünden yaklaşımlarınız için teşekkür ederim. Nejdet hocamın bilgileri ve anlatımı ayrı bir samimiyetteydi. Herkese tavsiye ederim.