ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Kombi kursuna intenet aracılığıyla ulaştım. Kurs başlamadan önce ilk başta neyle karşılaşacağımı bilmeden tereddütlerim vardı. Eğitim süreci ve disiplini ortamı görünce tüm tereddütlerim ortadan kalktı. Gerek teorik geekse uygulama eğitimleri yeni başlayanlar için oldukça anlaşılır ve verimli. Eğitim laboratuvarında uygulama yapmak için çalışan ve çalışmayan cihaz mevcut Eğitim, uygulama ve sınav süreci kuralına uygun olarak yapılıyor.

Çınar Teknik kombi kursunu internette görüp geldim. Gelmeden önce biraz tesisat altyapım vardı ama kendimi tecrübe etme ve parçaların işlevleini tam anlamıyla öğrendim. Tüm tesisatçı arkadaşlara öneririm. Gerek Nejdet hoca gerek Baykal hoca gayet anlaşılır bir şekilde tüm konuları anlatıyorlar.

Çınar Teknik kombi kursunu internet üzerinden araştırmam sonucunda buldum. 2,3 senedir gelmek istiyordum.ama bir türlü fırsatım olmamıştı. En sonunda katılım sağladım. Her konuda yetgin, güvenilir ve tecrübeye sahipler. Her konuda bilgi alışverişi var. Ortam sıcak. Kısaca saha öncesi alınabilecek en güzel eğitimi burası dığında bulmak zor. Herkese tavsiye ederim. Çınar Teknik ekibine çok teşekkür ederim. Uzaktan gelicek arkadaşlar gönül rahatlığıyla gelebilirler...