ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Geldiğim ilk günkü bilgilerimle kurs sonundaki değişim. Kurs süresince tüm ekibin sıcak davranışı iyi ki buraya gelmişim dedirtti. Çünkü bilginin temelinden başlangıç ile gerek pratik olsun gerek ise geç saatlere kadar anlatım. Hergün bir önceki günün özeti, her parçanın görevleriyle kişiye özel tekrar anlatımıyla gerçekten usta seviyesine geliyorsunuz.Artık bulamayacağım arıza yok.Çınar Teknik bu mesleği hakkıyla ve bileğiyle insanlara kazandıran dürüst bir eğitim kurumu teşekkürler...

Öncelikle bu kaliteli eğitim öğretim süreci için Nejdet ve Baykal hocama teşekkür ederim. Çınar Teknik kombi bakım eğitimini kendi araştırmalarım sonucunda buldum. Tereddüt etmeden katılım sağlayabilirsiniz. Farkı kursu bitirdiğinizde donanımlı bir şekilde kurstan ayrıldığınızda anlayacaksınız. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Eğitim süreci ciddi, anlaşılır bir seviyede. Teori anlatımlar ve uygulama hem normal hem yoğuşmalı cihazları kapsayacak seviyede, hocalarımız anlayışlı ve güler yüzlü Çınar Teknik ailesine teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursuna şu duygularla geldim; Zaten eğitim videoları ile öğreneceğim bir kursa neden vakit ve para harcayayım düşüncesindeydim. Fakat eğitimin daha ilk gününde çekincelerimin yersiz olduğunu anladım. Buradaki Eğitimler, ustalığın bilimsel bir iş yöntemi anlayışıyla birleştirildiği kaliteli bir eğitim ortamı. Kombinin fizik kuralları ile nasıl çalıştıği usta ve tekniker seviyesinde anlaşılmayacak bir konu kalmayıncaya kadar anlatılıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.