ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Kombi kursuna katılmadan önce çalışma prensibini bilmediğim için kombi korktuğum bir cihazdı. Kursa geldiğimde hocalarım sağolsun sistemin ne kadar basit olduğunu ve sistemli müdehale yöntemleriyle ne kadar güvenliolduğunu basit ve akılda kalıcı bir şekilde öğrettiler. İyiki bu kursu bulup burada yüz yüze eğitime katılmışım. Burada öğrendiklerimle sahada çalışabilecek seviyeye geldim.

Ben Diyarbakır, Silvan' dan gelip Çınar Teknik te eğitim aldım İşin içerisinde olduğum halde bir haftalık eğitim sonunda kombilerin içersindeki parçaların görevlerini, olası arızalarını ve nasıl giderileceği hakkında yeterli bilgiye sahipoldum. Gerek buradaki hocalarımdan gerek kursta tanıştığım arkadaşlık ortamından çok memnun kaldım. Burada gerçekten aile ortamı oluşturuluyor. Herkese herşey için teşekkür ediyorum.

Çınar Teknikte bir hafta boyunca almış olduğum kurs gayetv olumlu geçmiştir. Kombi arızalarında hem normal hem de yoğuşmalı cihazlarında öğretilmesi ve gaz analiz cihazıyla ölçüm dahi yapılması beni son derece memnun etti. Kurs sonunda yapılan MYK sınavında yoğuşmalı cihazlar kullanılıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Kombi kursu almak için internet ortamında çok araştırma yaptım. En sonunda en güvenilir gelen Çınar tekniğe katılmaya karar verdim. Kurstan çok memnun kaldım. Nejdet hoca ve Baykal hoca bilgi ve donanım olarak benim kanaatimce çok ileri seviyede insanlar öğrendiğimiz tüm teknikler kafamızdaki tüm soruların cevabını kurs süresince edindik.