ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Öncelikle Çınar Teknik kombi kursuna çok teşekkür ederim. Aile ortamında bir eğitim ortamı sağladıkları için çok güzel bir ortamda eğitim gördük. Başarılı bir şekilde kurs sonunda yapılan MYK sınavında da başarılı olarak kursu bitirdim. Çınar Teknik ailesine teşekkür ederim.

Uzun süre yapmış olduğum araştırmalar neticesinde görüştüğüm diğer firmalara nazaran bana daha çok güven veren, yüksek oranda tercih edilen Çınar Tekniğin kombi kursuna katılmaya karar verdim. Eğitime katıldıktan sonra gördüm ki gerçekten üstün seviyede bir eğitim veriliyor. Burayı bu mesleği öğrenmek isteyen arkadaş cevreme tavsiye edeceğim. Hocalarıma ve teknik ekibe teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursu değerli hocalarım sayesinde kombi bakım onarıma dair bizlere çok önemli bilgileri farklı bakış açılarıyla tane tane anlattılar. Hocalarımızın eğitimde esprili ve sade anlatımları sayesinde verdikleri bilgilerin yaptığımız uygulamalarla kalıcılığını sağladık. Bütün hocalarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.

Çınar Teknik eğitiminde bir hafta boyunca bizlere emek veren tüm öğretmenlerime ve personeline vermiş oldukları eğitim ve hizmetten dolayı çok teşekkürlerimi sunarım. Eğitime katılmak isteyen herkese tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz.

Çınar Teknik kombi kursunun bizlere vermiş olduğu eğitimden çok memnun kaldım. Teknik olarak tüm marka ve model kombilerin çalışma prensiplerini öğrendik. Bakım, arıza ve tamirleri zorluk çekmeden giderebilecek seviyeye ulaştık. Ayrıca müşterilere davranma şeklimiz ve fiyatlandırma (servis) eğitimleri çok faydalıydı. Çok memnun kaldım kurs süresince çok iyi zaman geçirdim. Çok iyi arkadaşlar edindiğim yer olması itibariyle bende ayrı bir yer edindi.