ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

İsmim Mehmet Karayel Konyalıyım EYT' den sonra emekli olunca bir iş yapmam gerekiyordu. Mesleğim doğalgaz kalorifer işi olunca bir araştırmaya giriştim. Kombi servisçiliğinde karar kıldım. Kombi servis kurslarını araştırdım. bir kaç firmayla görüştüm. Görüştüğüm diğer kurslar online eğitim olduğunu söyledi ve uygulama eğitimleri azdı. Çınar Tekniği arayıp görüştüğümde telefonda bana güven verdi ve bol bol uygulama yapma olanağı olduğu söylendi. bende İstanbul da bulunan kursa yazıldım. Eğitim süreci sabah 09.30 dan akşam 18.30 a kadar kesintisiz eğitim veriliyor. Öğretmenler çok donanımlı ve tatlı insanlar. Kombi servisiyle alakalı bilmeniz gereken herşeyi gösteriyorlar. Sabırla tekrar ve tekrar anlatıyorlar. Sonuçta 6.gün artık ben bu kombinin ilk çalıştırma, bakım ve arıza giderme işini yapabilirim diyorsunuz. Benim kombiyle alakalı hiç bilgim yokken şuan da bir kombinin rahatça bakım ve arızalarını yapabilirim. Burada bizimle ilgilenen Çınar Teknik kursu çalışanlarına Özellikle Nejdet ve Baykal hocalarıma teşekkür ediyor. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

Çınar Teknik kombi kursunda bir hafta eğlenceli ve güzel bir şekilde geçti. Gerek bilgi birikim gerek ekipman olarak son derece donanımlı idiler. Herkese her şey için teşekkürler

Çınar Tekniği internet üzerinden yapmış olduğum detaylı araştırmalar sonucunda buldum. En güven veren kombi kursu bana burası gelmişti. Yorumlarda aşırı derecede olumlu görüşler vardı. Kursa katılınca gördüm ki yorumlar gerçekten doğruymuş. Çok memnun kaldım. Gerek sınav öncesi gerek sınav sonrası çok yardımcı ve ilgili davrandılar. Çınar Teknik ailesine çok teşekkür ediyorum.

Çınar Teknik servis kombi kursunu internet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonucunda buldum. Kurs başlamadan önce tereddütlerim vardı. Süre ve eğitim hakkında kurs başladıktan ve kursu tamamladıktan sonra anladım ki almış olduğum eğitimim hem sınavımda hem de iş hayatımda bana çok katkı sağlayacak. Nejdet ve Baykal hocamıza çok teşekkür ederim.