ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursunda aldığım eğitim benim için çok yararlı oldu. Kurs merkezi rahat ve ferah bir ortam. Eğitmenlerimiz son derece güler yüzlü ve bilgili emekleri için Çınar Teknik personeline ve eğitmenlerine teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursu hocalarıma vermiş olduğu emeklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kurs koşulları ve uzman kadrosuyla çok verimli bir süreci oldukça güzel bir şekilde geçirdik. Kurs sonunda katıldığım Mesleki yeterlilik Sınavında başarılı olarak bu mesleği belgeli bir şekilde yapma şansına da sahip oldum. Tekrardan emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Bir haftalık kombi bakım onarım kursumuz son derece faydalı bir şekilde sonuçlandı. Hocalarımız kaliteli, anlatımları sade ve herkesin anlayacağı bir dille anlatıyorlar. Bir hafta çok hızlı geçti hem ders hemde uygulama ortamında kombi bakım onarımını en ince detayına kadar öğrenmeye çalıştık. Eğer kombi tamircisi olmak istiyorsanız Çınar Teknik kursu tam aradığınız yer. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Kurs ortamında eğitim, anlatım ve öğretim şekli çok güzel. Çalışma alanı çok güzel hazırlanmış tam öğrenme odaklı ben çok memnun kaldım. Hocalarımız çok güzel anlatıyorlar. Allah onlardan razı olsun. Kurs süresi boyunca çok güzel davrandılar. Bu mesleği öğrenmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Saygılarımla...

Eğitimin kalitesi eğitimcilerin anlatımdaki konuya hakim olmaları bütün detaylarına kadar anlatımları çok iyi kısaca anlatılmaz yaşanır. Bu mesleği yapmak isteyen herkese şiddetle burayı tavsiye ederim.

Çınar Teknik kombi kursunun 31 Temmuzda başlayan kursuna katıldım. 6 gün boyunca göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim. Çok verimli geçti. Başka arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.