ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursunun Mayıs ayında düzenlene kursuna katıldım. Bir hafta boyunca eğitimler veren hocalarım Nejdet ve Baykal hocalarıma çok teşekkür ederim. Gerek anlatım ve bilgi birikimlerinden yararlandım. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Öncelikle adım Oktay Üstündağ bu kursa İstanbul dan katılıyorum. Çınar Teknikte çalışan ilgilenen tüm hocalarıma çok çok teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel anlatıyorlar. Bir arkadaş dost gibi hiç yabancılık çekmedim. Yaklaşık bir hafta ders gördüm. Allah hepsinden razı olsun. Herkese tavsiye ederim. Hepiniz Rabbime emenet olun. Selametle kalın inşallah...

Taahhüt firması olarak hizmet vermekteyken, İzmir de kombi Yetkili servisi olarak çalışan arkadaşımız tarafından önerilmesi sonucu Çınar Teknik kombi kursuna katılmaya karar verdik. Bu şekilde Çınar Teknik ile yollarımız kesişti. Kombi servis sektörüne girmeden önce zor gibi gözüküyordu. Fakat bir hafta boyunca aldığımız kurs karşılaştığımız güler yüzlü ve samimi ortam bizi bu sektörde cesaretlendirdi. Burası bir eşi ve benzeri olmayan çok sıcak bir teknik okul, herkese emek ve haklarından dolayı teşekkürler. İyi çalışmalar.

Kombi tamiri yapan İzmir deki arkadaşımın tavsiyesi ile Çınar Teknik hocalarından Baykal hocayla yapmış olduğum telefon görüşmesi neticesinde almış olduğum net ve detaylı bilgilendirme sonrasında Bartın dan bu kursa katılmaya arkadaşımla birlikte karar verdik. Öncelikle kurstaki herkes güler yüzlü işini bilen bildiklerini iyi anlatan hocalar. Kombi konusunda öğretilebilecek her şeyin öğretildiğini şahsımın da öğrendiğimi düşünüyorum. Tabi ki bu eğitimi verimli kılan diğer faktörler de eğitim ortamındaki uygulama cihazları ve anlatılan parçaların çok oluşu çok faydalıydı.

Ben bu kursa katılmak için arkdaşımla beraber Bartından geldim. İyi kide gelmişim. Kesinlikle geldiğimize değdi. Bu meslekle ilgili tüm bilgileri bir haftalık süre zarfında detaylı bir şekilde öğrendik. Emeği geçen başta Nejdet ve Baykal hoca olmak üzere Emre ve Gürcan hocalarımıza çok teşekkür ederim.