ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Tesisatçı olmama rağmen kombi ile alakalı hiçbir bilgim yoktu. Tesisatçı oalrak sayısız kombi takmış biryim. Kombi bakım onarım işini öğrenmeyi çok istiyordum. Daha önce Çınar Teknik kombi kursundan eğitim alan arkadaşım Özkan Atmaca’ nın tavsiyesi üzerine katılmaya karar verdim. Arkadaşım burada kursa katılarak MYK belgesi sahibi olmuş daha sonra Ustalık sınavına katılarak bu meslekle ilgili en üst seviye belgeye ulaşmıştı. Bu durum beni çok heyecanlandırmıştı. Kurs süresince Nejdet Çınar hocamız ve Baykal hocamızdan inanılmaz memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim. Herşey için teşekkür ederim.

İsmim Ahmet Arslan 15 yıldır Tesisat işi yapıyorum. Çınar Kombi kursunu bir arkadaşım önerdi. Kursa katılmaya karar verdim. Öncelikle Nejdet ve Baykal hocaya çok teşekkür ederim. Çok iyi ders veriyorlar. Siz anlayana kadar anlatıyorlar. Sağlıcakla kalın...

İnternet üzerinden araştırma yaparken karşıma Çınar Teknik kombi kursu çıktı. Yorumlarına baktım. Eğitim alan arkadaşlar çok memnun bende katılmaya karar verdim. İyiki de katılmışım öncelikle kursa katıldıktan sonra okuduğum yorumların aynısına kursa katılınca şahit oldum. Burada gerçekten bir aile ortamı var. Hocalarımız çok iyi ve ilgiller çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Çınar Teknik kombi kursunu internet sitesinden yapmış olduğum araştırmalar neticesinde buldum. Kurs süresince hocaların anlatımları çok güzel gerçekten anlaşılır ve net kısaca hocalar bu işin eğitimini verebilecek kişiler.