ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Bir hafta içinde gayet iyi bir öğretim ve deneyim oldu. Söyledikleri her şeyi tam manasıyla yaptılar. Kafama takılanları bir daha üzerinden geçtiler. Teknik açıdan olsun Görselden olsun gayet açıklayıcı bir anlatımdı. Gelmeyi düşünen kim varsa Tavsiye ederim.

Çınar Teknik Kombi kursunda bir haftalık eğitim aldım. Verilen bilgilerden memnun kaldım aydınlatıcı ve sistem üzerinden bilgiler aldık. İyiki gelmişim. Çınar Teknik ailesine çok teşekkür ederim. kursların devamını dilerim. Saygılarımla...

Tavsiye sayesinde birçok ön yargıyla geldim. Ama gerçekten kısa sürede çok iyi derecede kombinin inciğine boncuğuna kadar öğrendik. Her sorumuzu eksiksiz cevapladılar. Emeği geçen herkese saygılar Teşekkürler.

Kursta başta Nejdet hocama ve diğer hocalara verdikleri bu güzel eğitimden ve dersten dolayı teşekkürler. Gereken eğitimi verdiklerini düşünüyorum. Arkadaşlık ortamı tabiki çok güzeldi. Yeni arkadaşlar edindik.

Bu kursa mesleki yeterliliğimi geliştirmek amacıyla geldim. Kendimi sıfırlayarak geldim. Bir hafta içerisinde baktıığımda umduğumdan fazlasını buldum. Hocaların yetkinliği etkileyiciydi. Kurs programıda gayet yeterliydi. Bundan sonrası bizim sahada kendimizi ne kadar geliştirebileceğim izle ilgili umarım herkes için faydalı olmuştur. Herşey için teşekkür ederim.

Kurstan genel olarak memnun kaldım. Nejdet hocamız gayet donanımlı ve bilgili Uygulamalı olan eğitime yoğuşmalı kombilerinde dahil edilmesi çok faydalı yoğuşmalı kombilerin Türkiye genelinde yayılmaya başlamasından dolayı yoğuşmalı kombi eğitiminin daha fazla verilmesinin uygun olacağını düşünüyorum. Anlatımlar gayet iyiydi ve akılda kalıcıydı. Memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Gaz yakıcı cihazların çalışma mantığı ve prensiplerinden başlayarak genel bir profil ortaya koyduktan sonra bu ana hatlar üzerinden detaylı parça tanıtım ve her bir parçanın nasıl çalıştığı ve ne işe yaradığı gibi birçok bilgiyi bu eğitim içerisinde edindim. Bunun yanında saatlerce ders anlatsa insanı bıktırmayacak bir ses tonu ve tekdüze anlatımdan uzak bağlantılı, örneklere dayalı ve herşeyden önemlisi uzun yıllar edinmiş olduğu tecrübeleriyle eğitimi tam bir eğitim yapan Nejdet Hocama çok teşekkür ederim. Eğitimin sadece teoriden ibaret olmadığı Çalışan eski ve yeni versiyon cihazlarla pratik yapma arkadaşlarla gruplara bölünüp arıza çıkarma ve çözme bu işin teori kısmından fazla yer almış olması ayrıca memnun edici bir unsurdur. Bütün bunların neticesinde hocamızın MYK sınavına yönelik kapsamlı olarak prova yaptırması bu eğitim için doğru yerdeyim dedirtmiştir. Bu işe gönül veren bu işi yapmak isteyen herkese gelip görmesini ve burada eğitimini almasını önemle tavsiye ederim.

Bir hafta boyunca eğitim aldık. Eğitimde hocalarımız çok ilgilendiler tek tek konuları anlattılar. Anlamadığımız yerleri tekrar tekrar anlşattılar. Çok memnun kaldık. Arkadaşlıklarda çok güzeldi. Hocalarımıza çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. Hepsinden Allah Razı Olsun.

Çınar Teknik kursu ve hocalarım çok teşekkür ederim. Hepinize saygılar sunarım başarılarınız inşallah daim olur. Saygılar

Genel olarak eğitimden memnunum bu işe sıfırdan başlayacaklar için mükemmel bir yer. Hocalarımızın ilgi alakası çok güzel kaliteli eğitim kaliteli hocalardan oluşur...

Kurs eğitimi boyunca aldığım bilgiler ve bulunduğum ortamdan son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Eğitim boyunca gerek Nejdet Hoca ve Hüsnü Hocama sonsuz teşekkürler ve bu ailenin iç,nde bulunmaktan son derece mutluyum. Herşey için sağolun, varolun.

Bir haftalık eğitimde aldığım kurstan öğrenmek istediğimi öğrendim. Hocalarımız gereken ilgiyi gösterdi. Teşekkürler Çınar Teknik

Bir haftalık kursta öğrenmekte olduğum bilgileri başarılı bir şekilde aldım. Çınar Tekniğin yapmış olduğu eğitimi başarılı buluyorum. Eğitimcilerin kalitesi sıfırdan başlayan bir insana bile hem teorik olarak hem uygulamalı olarak bir yere getirebilecek düzeydedir. Bundan sonraki hayatımda bu öğrendiklerimle belli bir yere geleceğime inanıyorum. Bunun için Çınar Teknik kombi servis kursuna teşekkür ederim.

Kursunuzu internet üzerinden facebook reklamlarından gördüm. Her kurs döneminde kurs başlama tarihleri whatsapp üzerinden bilgilendirildim. Tabii öncesinde Hüsnü hocamdan telefonla bilgi almıştım. Kombi üzerine iki ay çalışmışlığım olduğundan ve kombinin herşeyi yerinde ve ustasından öğrenmek istediğimden bu kursa gelerek katılmış oldum. Kursun sonunda şunları belirtmek isterim Teorik anlatım kısmı çok güzeldi. Tüm detayları kavradım. Tabii öğretim bir süreç işi olduğu için kullanılmazsa tekrar unutulur. Onun için Kurs hocaları tarafından hazırlanarak bizlere verilen Eğitim Cd' lerinden pekiştirmeye devam etmeliyiz. Uygulamada kombi söküp-takma konusunda biraz daha fazla uygulama yapılmasının faydalı olacağı kanaatindeyim. Saygılarımla hocalarıma teşekkür ederim. Mesleki ve Teknik Eğitime verdikleri katkılardan dolayı.

Bir haftadır aldığım kurstan gayet memnun kaldım. Hocalar bence çok başarılı bu kursu herkese tavsiye ederim.

Aklımda oluşan birçok soruna karşı önyargımı yenerek gelmiş olduğum Çınar Teknik' te oldukça güzel bir ortamda bir haftalık eğitimden sonra kombi ile ilgili herşeyi fazlasıyla öğrendim. Biraz sabır, biraz cesaret ve birazda kararlılıkla yeni gelecek arkadaşlarında bu kurstan çok faydalanacaklarına eminim. Bizlere yardımcı olan değerli hocalarımıza sonsuz şükranlarımı sunarım.

Kombi bakım onarım kursu için geldiğim Çınar Teknik kombi kursuna teşekkürlerimi sunarım. Sizden almış olduğum bilgiler ışığında kombi bakım onarım sektöründe başarılı olacağım inancıyla kursunuzdan ayrılıyor ve tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Çınar Teknikte almış olduğum kombi kursu çok verimli geçti. Hocalarımız bilgi birikimlerini bizlerle ilgilenerek teorik ve pratik olarak paylaştılar. Teşekkürler Çınar Teknik

Çınar Tekniğin Kombi Bakım Tamir Onarım Servis Kursu için verdiği eğitim 100 üzerinden 100 verilebilecek bir kurs hem hocaların verdiği eğitim hemde gelen kursiyerlere davranışı açısından çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Buradan eğitim alacak olan arkadaşlara ve eş, dost akrabalarıma tavsiye ederim. Muhakkak Çınar Tekniği tercih ediniz. Umarım tanışmanız gereken Nejdet Çınarı tanıma fırsatı bulursunuz.