ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursunun 13 - 18 Şubat 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen kursuna katıldım. Kurs öncesi ve kurs süresince Nejdet hocamız ve Baykal hocamız ilgilerini ve bilgilerini bizlerle paylaşmaktan kaçınmadılar. Onlardaki bu ışık ile ben ve kursa katılan tüm arkadaşların öğrenme isteği birleşince güze bir kurs süreci gerçekleştirdik. Kurs sonunda gerçekleştirilen Mesleki yeterlilik sınavından başarılı olarak buradan ayrılıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Bu kursu iyiki internetten bulmuşum. Eğitimin uzmanı olan hocalarımızın özverili eğitimleri sayesinde kombi bakım onarımı hakkında çok faydalı bilgiler edindim. Bu kursa katılmak isteyenler tereddüt etmeden katılabilir. Laboratuvar donanımı dört dörtlük, heba edilen bir dakika dahi yok dolu dolu anlatım ve bol bol uygulama var. İyi ki Çınar Teknik ile yolum kesişti. Başarıları daim olsun. Teşekkürler...

Çok güzel bir kurs herkese tavsiye ederim. Bu mesleği yapmak istemezseniz bile burada öğrendiklerinizle kendi evinizde ki ve eş dostunuzun sıkıntılarını çok rahat bir şekilde çözebilecek seviyeye geliyorsunuz. Nejdet hocam bu kursta 10 numara öğretmen herkesin anlayacağı şekilde anlatıyor. Bu kursa yani Çınar Tekniğe gelipte bu mesleği öğrenmemek imkansız. Mesleki Yeterliik sınavının kurs sonunda organize edilmesi belgeye ulaşmamız için çok faydalı...

Kombi bakım onarım kursunu öğrenmek için araştırma yaparken Çınar teknik kursunu internetten buldum. Bir hafta uygulamalı ve yüzyüze verilen eğitimlerine katıldım. Burada almış olduğum eğitimle iyi bir teknik eleman olacağıma inanıyorum. Eğitim çok iyiydi. Bu mesleği öğrenmek isteyen herkesin buraya gönül rahatlığıyla gelip eğitim almasını tavsiye ederim.

Çınar teknik kombi kursunda bilgi birikim konusunda çok üst düzey kişilerle çalıştık. Aldığımız eğitim kesinlikle üstün körü bir eğitim değildi. Her şey için çok teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursuna ben Edirne' den arkadaşımla birlikte katıldım. Hem kombi bakım onarım mesleğini öğrendim. Hemde MYK belge sahibi olarak bu mesleği belgelibir şekilde yapma şansı yakaladım. Hocalarıma teorik ve teknik bilgilendirmeler mükemmel düzeyde aktardıkları için çok teşekkür ederim. Ayrıca kurs süresince sınırsız içecek ve bilgi için çok teşekkür ederim.