ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Ben Çınar tekniğin 23 - 28 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen kursuna katıldım. Kursa başlamadan önce bir haftalık bir sürede öğrenebilir miyim. Diye tereddütlerim vardı. İl dışından geliyorum sonuçta o kadar yol gelip memnun olmamakta var. Ama kurs ortamını ve eğitimleri görünce Nejdet hocam ve Baykal hocam kurs süresince çok yardımcı oldular. Buradan MYK sınavını kazanmış Belgeli bir şekilde evime dönüyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Çınar Teknik hem eğitimci kadrosu hemde sahadaki ekip olarak bana göre en iyisi diyebilirim. Mükemmel ders anlatıyorlar. Bol bol uygulama imkanı tamamlayıcı eğitim ortamıyla öğrenmek için bütün imkanları sunuyorlar. Tüm eğitmenlerime ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bu kursa katılmadan önce tereddütlerim vardı. Fakat buraya gelince doğru yer olduğunu gördüm. Gerek eğitimlerden, gerekse misafirperverlikten memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim.

Ben ismim Ali Kozlu bu kursa Afyon/Emirdağ' dan katılıyorum. Çınar Teknik kursuna internet üzerinden yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde arkadaşımla birlikte katılmaya karar verdim. İyi ki katılmışım çok memnun kaldım. Burada gerçekten kombi içerisinde ne oluyor ne bitiyor her şeyi detaylı ve sistemli bir şekilde öğretiyorlar. bu eğitim aldıktan sonra biraz el beceriniz varsa sahada çalışmak çok kolay hale geliyor. Eğitmenlerimiz Nejdet ve Baykal hocama emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Selamlar.