ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

İnternette araştırmam neticesinde Çınar teknik kombi kursunu buldum. Şahit olduğum tüm yorumlar olumlu olunca telefonla iletişime geçtim. Telefonla yapmış olduğum görüşmede doyurucu ve tatmin edici bilgiler almam bende kursun ne kadar kaliteli olduğu hissini uyandırdı. Katılmaya karar verdim. Karar vermemde kursun bire bir yüz yüze ve uygulamalı olması benim için en önemli etkenlerden birisiydi. Kurstan önce çok karmaşık gibi görünen kombi Nejdet hocamızın anlatmasıyla çok basit bir cihaza dönüştü. Çok faydalı ve güzel bir eğitim oldu. Emeği geçen Nejdet ve Baykal hocamıza ve diğer hocalarımıza teşekkür ederiz. Kombi kursuna katılmak isteyen herkes gönül rahatlığıyla katılabilir.

Tavsiye üzerine kursa katılmaya karar verdim. Eğitim süresi boyunca eğlenceli ve eğitici bir ortamda derslerimizi aldık. En ince ayrıntısına kadar hocamız bizlere aktarımlarda bulundu. Bir haftalık kurs sürecinin verimli geçtiğini düşünüyorum. Bu işe başlamak için doğru eğitim yerini seçmişim. Yaparak yaşayarak bu mesleği öğretiyorlar. Herşey için teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursunu internet üzerinden buldum. Kombinin içini ve iç aksamlarını tek tek ve ne işlem yaptıklarını düzgün bir şekilde anlatmaları ve anlatım şekilleri çok iyi bence bize anlatılan teknik bilgileri dışarıda bize kimse anlatmaz. Eğitim süresince Çay ve su ikramları sınırsız olması çok güzel aklımıza gelen soruları net ve düzgün cevap vermeleri yardımcı olmaları çok iyi Kombi konusunda hiç bilgisi olmayan herhangi bir kişi çok rahat anlayıp meslek sahibi olabilir. Teşekkürler Çınar Teknik

Ben Hikmet Gencer Çınar Teknik kombi kursundan çok çok değerli bilgiler aldık. Gerçekten çok iyi eğitim veren ve işinin ehli olan kişiler kurs hocalarımız Nejdet hoca ve Baykal hocadan çok faydalı bilgiler aldık. Her ki hocamıza da çok çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

Kurs genel anlamda verimli geçti. Kurs bir hafta değil iki hafta olsaydı süper olurdu. Genel anlamda memnun kaldım. İlgi alaka ve özveri için teşekkür ederim.

Ben Çınar teknik kombi kursuna Erzurum' dan katılıyorum. İnternet üzerinden çok araştırma yaptım. Yapmış olduğum tüm değerlendirmeler sonucunda Çınar teknik kursuna katılmaya karar verdim. Her ne kadar araştırma yapsam da uzak yoldan geldiğim için tereddütlerim vardı. Ama kursun başladığı ilk günden tüm tereddütlerim ortadan kalktı. Hocalarımız tüm bilgilerini bizlere aktardılar. İyi ki burayı tercih etmişim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.