ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Ben Çınar Teknik kombi kursuna katılmak için Elazığ' dan geldim. Buraya gelmeden önce internet üzerinden bir hayli araştırma yapıp öyle gelmeye karar verdim. Gelmeden önce tereddütlerim vardı. O kadar yol gelicim faydası olacak mı gibi.,, Fakat buraya gelip verilen eğitimi gördükten sonra hiçbir tereddüttüm kalmadı. Özellikle belirtmek isterim ki Nejdet hocama ve Baykal hocama verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ederim...

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursunda verilen eğitimden gayet memnun kaldım. Eğitimi güzelce dinleyip bol bol uygulama yaptıktan sonra bu mesleği yapmamız için hiçbir engel yok. Tesiste bunu fazlasıyla yapma imkanı veriyorlar. Eğitim veren hocalarıma çok teşekkür ederim. Deneyimlerini bizlere aktardıkları için...

Çınar Teknikte almış olduğum eğitimden çok memnun kaldım. Hocaların bize ilgi ve alakası çok yüksekti. Eğitim ortamı öğrenmek için mükemmel dizayn edilmişti. Aldığım eğitimden dolayı çok teşekkür ederim.

Birden fazla kurs merkezini araştırıp, Çınar Teknikte almış olduğum bir haftalık kursu değerlendirdiğimde; Kurs çok başarılı, Anlatım Başarılı, Mükemmel bir ders ortamı ve mekan, İlgi alaka çok başarılı, Yeni bir meslek öğrenmek için ideal bir ortam bulunmaktadır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursuna tavsiye üzerine katıldım. Bir haftalık kurs çok faydalı ve verimli geçti. kombi Bakım onarım dalında çok iyi bilgi ve beceriye sahipler. Gerçekten aldığım hizmetten çok memnun kaldım.