ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Meslek hayatımda kendimi geliştirmek için kombi bakım onarım dalında bir kurs arayışına girdim. Araştırmalarım sonucu Çınar Teknik kombi eğitim kursuyla tanıştım. İlk başta önyargılı olduğum bu kursla ilgili, ilgi ve alakasıyla ilk etapta Baykal hocam telefonda verdiği bilgilerle ne kadar kaliteli bir eğitim verdiklerini anladım. Kurs başladığında Nejdet hocam daha ilk günden ders anlatmaya başlamasıyla tüm önyargılarım yıkıldı. Para değil insan odaklı eğitimleriyle sadece ustalıkla değil esnaflıkla ilgili tecrübelerinden de yararlandırdıkları için gayet memnun kaldım. Benim için bir haftalık eğitim ortamı çok güzel ve kaliteli bir şekilde geçti. Çınar Tekniğe çok teşekkür ederim.

Çınar kombi kursunun bir hafta süren eğitiminden son derece memnun kaldım. Eğitimin yüz yüze ve bol uygulamalı olması bu mesleği öğrenmemiz açısından gerçekten çok faydalıydı. Bu kursu zaten bu yüzden tercih etmiştim. İyi ki etmişim. Kurs sonunda yapılan MYK sınavında başarılı olarak bu mesleği sahada belgeli olarak yapma fırsatı yakaladım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik eğitim kurumunda öğrendiğim bilgilerle müthiş üst düzeyde eğitim aldım. Çınar Teknik kursunda Nejdet hocamız işinin ehli ve anlatımı görsel slayt desteğiyle ve zengin tecrübesiyle bizlere harika eğitim verdi. Ben kendi adıma çok memnun kaldım. Eğitim salonumuz 15 - 20 kombi çeşitleriyle yaptığımız uygulama çalışmalarında edindiğimiz yeterliliklerle arıza çözme ve bakımları çok rahat yapabilecek seviyeye geldik. Ayrıca kurs sonunda yapılan myk sınav hazırlık eğitimide çok faydalı ve verimliydi.

Kombi Bakım onarım kursuna katılmaya karar verdiğimde çok araştırma yaptım. Yapmış olduğum araştırmalarda neredeyse tüm olumlu görseller ve yorumlar Çınar Tekniğe çıkıyordu. Bende duyduğum bu güven sayesinde kursa katılmaya karar verdim. Kolay değil bu kursa Diyarbakır' dan katılıyorum. Sonuç olarak bir haftalık eğitimden memnun kaldım. Hocalarıma çok teşekkür ederim.

Ben Çınar Kombi Kursuna katılmak için Van' dan geldim. Tesisat Teknisyeni olarak görev yapıyorum. Kombi bakım onarım işini detaylı ve düzenli bir yerden öğrenmek istiyordum. İnternet ortamında yapmış olduğum araştırmalarda bana en çok güven veren Çınar Teknik kursuna katılmaya karar verdim. Kafamda bir çok soru işaretiyle kursa başladım. Ama kursa başladığımız gün doğru karar verdiğimi anladım. Gerek Nejdet hocam, Gerek Baykal hocam bizlerle bire bir ilgilendiler. Çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Ben bu kursa üç veya dört yıl önce Çınar kombi kursunda eğitim almış bir abimin tavsiyesi üzerine katıldım. Bir haftalık eğitim çok verimli geçtii. Bu işi sahada yapabilmemiz için her türlü bilgi ve beceri kursa katılanlara aktarılıyor. Bu işi öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Kursta öncelikle teorik düzeyde çok doyurucu bilgileredindim. Gerçekten fazlasıyla yeterli bilgiler aldık. Bu teorik altyapı ile içinden çıkılamaz arıza olacağını sanmıyorum. Teorik eğitim sonrasında uygulama eğitimi aldık. Buda edindiğimiz bilgilerin uygulama ve pekiştirilmesi anlamında yeterliydi. Gaz yakıcı cihazlarla ilgili kafamda soru işaretleri kalmadı. Hocalarımız konularına çok çok hakimdi. Sorularımıza çok doyurucu cevaplar verdiler. Kurs almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Herşey için teşekkür ederim.

Çınar kombi kursunda aldığım eğitim çok ama çok başarılı geçti. Nejdet hocamızın konusunda uzman olduğu kesin ayrıca kurs platformunun kurs sonunda katılmış olduğumuz myk sınavına yönelik yapmış olduğu hazırlıkta gerçekten faydalı kısaca bir haftalık eğitim çok faydalı ve verimli geçti.

Çınar kombi kursunu internetten buldum. Eğitimlerine katılmaya karar verdim. Bir haftalık yüz yüze tam gün süren eğitimlerden çok memnun kaldım. Kombi bakım onarım işini öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim. Hocalarımız yılların deneyimini biz kursiyerlere sıkılmadan aktarıyorlar. Merak ettiğimiz kombiyle alakalı tüm öğrenmek istediklerimizi öğretiyorlar. Çınar Teknik Ailesine teşekkürler.

Ben Çınar kombi kursuna kombimin sık sık arıza yapması üzerine internetten yapmış olduğum araştırmalar sonucunda katılmaya karar verdim. Daha internet ortamında yapmış olduğum araştırmalarda güven duygusunu hissettim. Neden bu işi öğrenmeyeyim dedim ve telefona sarıldım. Değerli hocalarımdan Baykal beyle yapmış olduğum görüşmede bir haftalık eğitim sürecini kısaca özetlediğinde bu işi yapabileceğim izlenimini verdi. Kurs günü gelip çattığında kafamda bir çok soru işareti vardı ama daha ilk ders saatinde Nejdet hocamla tanıştıktan sonra tüm soru işaretlerim yok oldu. Bir haftalık eğitimde hem ders ortamında, hemde yaptığımız bol bol uygulama çalışmasıyla kursu başarıyla tamamladım. Değerli hocalarıma teşekkürlerimi borç bilirim. Saygılar sunarım.

Çınar Kombi Kursu gerçekten anlatıldığı gibi çıktı. Tavsiye üzerine gelmiştim. Tüm hocalarımız bilgi ve tecrübelerini çok güzel aktarıyorlar. Çok ilgililer, sorunlarımızı sorunların üstüne eğilerek gösteriyorlar. Kursa başladığım ilk gün gelişim ile bir haftalık eğitim sonrasında buradan ayrılışım çok farklı kendimi donanımlı hissediyorum. Eğitim ortamı düzenli ve güzel hazırlanmış. Allah yollarını açık etsin zamanları daim olsun.