ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

İnternet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar neticesinde bana en çok güven veren yer olarak açık ara öne çıkan Çınar Teknik kombi kursuna katılmaya karar verdim. Daha eğitime katılmadan önce telefonda yapmış olduğum görüşmede vermiş oldukları güvenle kursa katıldım. katıldıktan sonra daha ilk ders sürecinde anladım ki gerçekten mükemmel bir kurs ortamı öncelikle eğitmenler işinin uzmanı ve işlerini profesyonel bir şekilde yapıyorlar. Her sorumuza sabırla cevap veriyorlar. Kombi eğitimi için buradan daha iyi bir kurs ortamı bulacağınızı zannetmiyorum. Bizlere emeği geçen Baykal ve Nejdet hocamıza gönülden teşekkür ederim.

Ben Çınar Teknik kursuna Bursa dan katıldım. 26 yaşındayım. Bir haftalık eğitim süreci çok hoşuma gitti. Burada gerçekten aile ortamı mevcut. Temizlik, hijyen, çay ve kahve ikramları kurs süresince devam etti. Kalacak yer konusunda yardımcı oluyorlar. Eğitime gelince gerçekten kombinin içinde ne oluyor ne bitiyor tam anlamıyla öğretiyorlar. Eğitim sürecinin tamamından memnun kaldım. Bu mesleği öğrenmek isteyen herekese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Emeği geçen herkese çok teşekkürlerimi sunuyorum. Eğitimin en güzel adresi Çınar Teknik...

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursunun Ekim ayında gerçekleştirilen bir haftalı kursuna katıldım. Kurs süresince hocalarımız çok iyi tam anlayacağımız şekilde anlatıyor. Bir hafta çok güzel ve verimli bir eğitim süreciyle geçirdik. Başta Nejdet ve Baykal hocalarım olmak üzere herkese teşekkür ederim.