ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursunu internet aracılıyla buldum. Diğer kurslardan farklı olarak yüz yüze ve uygulama imkanı olduğu için tercih ettim. Bir haftalık kurs süresince teorik ve pratik eğitimde ezberciliği değil kombilerin çalışma mantığı ve arızaya müdehale yöntemleri sistematik bir şekilde öğretiliyor. Kombilerin içerisindeki parçaların görevi bunlar hangi arızayı verir bu arızalar nasıl giderir. Bol bol uygulamayla öğretiliyor. İş güvenliği ve sınav hazırlık eğitimi eğitim platformunda sınavdan önce özenle veriliyor. Sınav heyecanımızın gitmesini sağlıyor. Kurs süresince tüm eğitmenlerimiz güler yüzlü ve sabırla bir haftalık eğitimi verdikleri için teşekkür ediyorum. Kombi işini öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Çınar Teknik kursunu internetten buldum. Bir hafta süren uygulamalı eğitimden memnun kaldım. hocalarımız güler yüzlü ve sabırlı kurs verilen ortan gerçekten bu iş için hazırlanmış gayet yeterli, değişik markalarda bir çok kombi olduğu için hepsinde çalışma fırsatı bulduk. Çınar kombi kursuna verdikleri bu eğitim için teşekkür ederim. Kombi bakım onarım eğitimi almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Ben bu kursu internetten gördüm. Kendi çapımda bu eğitim hakkında çok araştırmalarda bulundum. Sonunda Çınar Teknikte eğitim almaya karar verdim. Nejdet ve Baykal hocam bu işi ehli olarak bu alanda bilgili olduklarının yanında maddi olarak değil bu iş alanına kalifiye eleman yetiştirmek için kendilerini adamışlar. Bu sektörde yetişmiş eleman ihtiyacını bir nebze olsun karşılamak için yoğun çaba sarf ediyorlar. Emekleri için kendilerine sonsuz teşekkür ederim.

Kombi bakım onarım işine merakımdan dolayı araştırmalarım sonucunda internetten bulmuş olduğum Çınar Kombi kursuyla iletişim kurdum. Daha öncede aramış fakat gelme fırsatı bulamamıştım. Kurs yetkilileriyle tanıştık. Şartları öğendim. Kursa katıldım. Bir haftalık eğitim sürecinden çok memnun kaldım. Bir kere neyin nasıl olduğunu tam anlamıyla öğretiyorlar. Bundan daha iyi eğitim olmaz. Kurstaki arkadaşlarla uyum içerisinde kursun sonunda katıldığım MYK sınavında başarılı olarak kursu tamamladım. Hocalarımız Nejdet ve Baykal hocamıza sonsuz teşekkür ederim.

Çınar Teknik ekibine ve eğitimcilerine çok teşekkür ederim. Kombi işini ve ısıtma tesisatının her detayını anlatarak ve uygulayarak tam anlamıyla öğrenme fırsatı bulduk. Bu kurs ortamında bu işi gerçekten iyi öğretiyorlar. Çok teşekkür ederim.

Çınar kombi kursuna internet ve çevreden edindiğim bilgilerden göre katılmaya karar vermiştim. Geldiğimde daha iyi ve daha donanımlı bir ortam buldum. Bir haftalık bol uygulamalı eğitim gerçekten çok güzeli. Çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Bir haftalık kurs süresince Nejdet hocam ve Baykal hocam ekibine çok teşekkür ederim. Son derece faydalı ve kaliteli bir kurs dönemi geçirdim. Herkese tavsiye ederim.