ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursunu sosyal medya araştırmalarımdan buldum. Kombi bakım onarımıyla alakalı hiç bir tecrübem olmamasına rağmen bir hafta boyunca verilen eğitimin kalitesi sayesinde şuan çok rahat kombilerin bakım onarımlarını yapabilir. Arızalarını giderebilirim. Emeği geçen tüm hocalarımıza özellikle Nejdet hocama teşekkür ederim. Kısaca burası kombi eğitiminin tek adresi...

Çınar Teknik kombi kursuna yapmış olduğum detaylı araştırmalar sonucunda bana en çok güven veren kurs yeri olduğuna karar verdikten sonra katıldım. Kurs süresince kurs merkezinin donanımı, eğitim tecrübeleri ve samimiyetleri sayesinde bu mesleği çok güzel bir şekilde öğrendiğimizi düşünüyorum. Verilen eğitim sayesinde elektirk bilgimi de daha fazla geliştirdim. Çınar Teknik kombi kurs çalışanlarına saygılarımı sunarım.

Çınar Teknik kombi kursunu çok beğendim. Derslerin anlatımı çok iyi hepimizin anlayacağı seviyede ders anlatıyorlar. Kombilerin tümünde çok iyi bilgilendirildik. Emeği geçenlere tüm hocalarımıza teşekkür ederim.

Katılmışım olduğum Çınar Teknik kombi kursunun bir hafta verilen kursuna katıldım. Eğitim çok üst düzey ve anlaşılabilir bir şekilde anlatan hocalarımıza çok teşekkür ederim. Ayrıca kurs içerisinde verilen dökümanlarda herşey var...

Kurs hocalarımız çok iyi net bir şekilde yardımcı, hem parçaların detaylı alatımında hemde uygulama çalışmalarında bire bir ilgileniyorlar. Burada Aile ortamı oluşturulmuş ikramlar çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim.

Çınar Teknik kombi kursunun 5 Eylül kursuna katıldım. Kurs sonunda tesiste yapılan Mesleki Yeterlilik Sınavına katılıp başarılı oldum. Hocalarımız çok başarılı işlerinin ehli, detaylı anlatımlarıyla biz kursiyerleri tabiri caizse ilmek ilmek işliyorlar. Sahada zorluk yaşamayalım diye tüm süreci gözümüzde canlandırmaya çalışıyorlar. Çınar Teknik ailesinde bulunan herkese çok teşekkür ederim. İyi ki hepsini tanımışım. Kesinlikle herkese bu kursu tavsiye ederim. Saygı ve sevgilerimle...

Çınar Teknik kombi kursunu yapmış olduğum araştırmalar ve tavsiye üzerine seçtim. İyiki seçmişim. İyi ki iki iyi insanı tanımışım. Nejdet hocam ve Baykal hocama çok teşekkür ederim. Hiç kombiden anlamayan biri bile bir haftalık kursa katıldığında çok iyi bir seviyeye gelebilir. Tüm Çınar Teknik ekibine teşekkür ederim.

Ben Çınar kombi teknik servis kursunu google da yaptığım araştırmalar sayesinde buldum. Kurs verilen ortamın dizaynı güzel konuşlandırılmış. Konuları anlatan hocalar düzgün ve açıklayıcı şekilde ders veriyor. Kısaca toparlamak gerekirse kurs çok iyi

Bir hafta boyunca verdiğiniz eğitim ve öğretici bilgiler için çok teşekkür ederiz. Bol bol uygulama imkanı bulduğumuz kurs ortamı gerçekten çok güzel bir şekilde hazırlanmış. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursunun 5 - 10 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen kursuna katıldım. bu kadar bilgi ve tecrübe öğreneceğimi bende bilmiyordum. Sonraki kurslara kardeşimi de göndermeyi düşünüyorum.

Kurs ortamı çok güzel burada öğrenmek için herşey çok güzel hazırlanmış. Özellikle Nejdet ve Baykal hocanın konu anlatımı ve konuyu anlatırken mizah katmaları öğrenmemizde çok faydalıydı. Kurs süresince öğretme isteği çok üst seviyeydi. Herşey için çok teşekkür ederim. Bu işi öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Çınar Kombi tamir kursu tecrübeli ve sabırlı ekibiyle seviyemizi yukarılara çekti. Kombi bakım onarım mesleğinde kullanılan araç-gereç ve donanımlarıyla olan ilişkimizde neredeyse sınır koymadılar. Tesiste bulunan tüm cihazları kullandık. Fedakar ve hoşgörülü davranışları için teşekkür ederim.