ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kursuna tavsiye üzerine katıldım. Umduğumdan çok daha üstün bir eğitim sistemi ve ortam ile karşılaştım. Öncelikle internet sitesi ve facebook sayfalarında yer alan bilgiler neyse buradaki eğitimde aynısını yaşıyorsunuz. Bütün hocalarımız çok ilgilendi bizlerle Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursuna babamın yönlendirmesiyle katıldım. Kendisi de üç sene önce Çınar teknikte kursa katılarak hem bilgi hemde belge sahibi olarak kombi bakım onarım işine başlamış. Beni de burada kursa gönül rahatlığıyla gönderdiğini söylemişti. Cidden beklentilerimi karşıladı. kombiyle alakalı kısa sürede çok şey öğrendim. Bundan sonra sahada kendimi geliştirip bu işi uzun yıllar yapmayı düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gelmiş olduğum kurstan beklentimden daha fazlasını aldım. Kurs yerini bulmamız, eğitim alanı, Atölye ve malzemeler konusunda çok aydınlatıcı ve kolaylaştırıcı bilgi akışı vardı. Eğitmenler samimi, saygın ve piyasa konusunda çok tecrübeliydiler. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi eğitim kursu düşündüğümden daha verimli geçti. Kombi hakkında hiçbir tecrübesi olmayan biri bile buradaki beş günlük eğitime katıldıktan piyasadaki tamircilerin çoğundan fazla bilgiye ve tecrübeye sahip olabiliyor. Eğitimi veren Nejdet hoca hepimizle tek tek ilgileniyor. Tecrübeyle beş yılda öğreceğiniz bilgileri burada beş günde öğreniyorsunuz.

Ben bu kursa Kahramanmaraş' tan katıldım. Bir haftalık eğitim süresince katkılarından dolayı Nejdet ve Baykal hocamıza teşekkür eder. Başarılarının devamını dilerim. Bu alanda eğitim almak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

Çınar Teknik kombi servis kursunu araştırmalarım sonucunda internetten buldum. Bir hafta boyunca almış olduğum kurstan ve misafirlikten son derece memnun kaldım. Nejdet hocamız ve Baykal hocamız gerçekten ileri seviye öğreticiler bizlere sağladıkları imkanlar için teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursunu internet üzerinden buldum. Geldiğim ilk gün güzel, temiz, düzenli bir ortam ile karşılaştım. Eğitim süresince kıymetli hocamız Nejdet hoca ve ekibi her birimizle ayrı ayrı ilgilendi. Önc teorik bilgiler bizlere aktarıldı. Sonrasında pratik yapmaya geçildi. Bu arada yaşamış olduğu gerçek hayat tecrübeleri bizlere aktarıldı. Baykal hocamızın vermiş olduğu eğitim sayesinde teknik bir personel olmaya hak kazandık. Herşey için teşekkür ederim.

Çınar teknik kombi kursunu internetten buldum. Katılmaya karar verdim. Tam gün süren bir haftalık eğitim aldım. Hocaların anlatımı ve ortam çok iyi Temizlik bakımından kurs ortamı on numara, cihaz ve ekipmanlar yeterli düzeydeydi kurs almayı düşünen herkese tavsiye ederim.

Tavsiye üzerine geldiğim Çınar Teknik kombi kursundan çok memnun kaldım. İyibir eğitim aldık. Eğitim ve kurs süresince ikramlar çok iyiydi. Emeği geçen kıymetli hocalarımıza teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursunun Temmuz ayında gerçekleştirilen kursuna katıldım. Eğitimi gayet başarılı bir şekilde tamamladık. Belgeyi almak için ve piyasada çalışmak için yeterli bir eğitim olduğunu düşünüyorum. meği geçen herkese teşekkür ederim.