ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Vermiş olduğunuz kurs güzel bir organizasyon almış olduğumuz bilgiler eğitim anlamında çok değerli bilgi ve aynı zamanda iş güvenliği anlamında da güzel anlatım ve uygulamayla bilgi aldığımızdan memnunuz. Saygılar başarılarınızın devamını dilerim.

Doğalgaz, kalorifer ve su işlerinde çalıştım. Kombi ile bilgilerim yoktu. ve böyle bir kurumda kombi arıza ve bakım onarım yapılmasını öğrendim. Belgemi aldım. Memnun kaldım.

Selam arkadaş bu kurs sizin için çok önemli ve size çok yararlı olacak. Hocalarımız gayet güzel ve başarılı dersler veriyorlar. Ben elektrikçi olduğum halde kombi bakım tamir işini çok iyi şekilde öğrendim. Not. Herşey para değil en güzel şey meslek öğreniyoruz.

Çınar Teknik kombi kursunda bana benim anlayacağım dilden güzel ve kibarca anlatıldı. Çalışan dört tane kombiyi söküp taktık. Arıza yaptı hoca bulmamızı istedi. Arıza bulma yöntemlerini güzelce öğretti. Öğrendim memnunum. Hocalarıma teşekkürler sağolsunlar. Herkese Tavsiye ederim.

Kurs başlamadan önce hocalarımla görüştüğümde bana sürecin nasıl işleyeceğini anlattılar. Whatsapp aracılığıyla bana daha önceki eğitimlerle alakalı görsel ve yazılı bilgiler gönderdiler. İlk önceleri tereddütlerim vardı acaba olurmu diye ama şuan diyorum ki iyiki gelmişim, katılmışım. Hem yeni arkadaşlar hemde çok çok yeni bilgiler öğrendim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Umarım buraya yeni yeni elemanlar yetiştirip bilgilerini daha iyi pekiştirmeleri için onları buraya gönderirim.

Kurs olarak verilen sözlerin tutulduğunu gördük. Nejdet hocamızın bilgisi ve tecrübesi çok fazla ve aydınlatıcı kendisine teşekkür ederiz. Kombileri tamamına hitap edilecek bilgi verilmektedir. Sorunu bulma konusunda verilen bilgiler gayet açık ve net teşekkür ediyorum kendi adıma... Ama bence sadece benim fikrim veya beklentim. Çalışan cihazlar piyasada ençok kullanılan veya arıza yapan cihazlar olsaydı daha güzel olurdu. TEŞEKKÜRLER...

Çınr Teknik Kombi Servis Kursu önce beni Sosyal Medya yoluyla teşvik etti. Kendi imkanlarımla ulaşamayacağım bilgileri, tecrübeleri, müşteri diyaloğunu tamamen uzman kadrosuyla öğretti. Bence Isıtma, Soğutma, Mekanik ve Gaz Yakıcı Cihaz işini yapan kişilerin, işletmelerin hatta satıcıların bile katılması gereken çok faydalı bir kurs Nejdet ve diğer hocalarımıza sonsuz teşekkürler.

Süper bir kurs iyi ki sizi seçmişim. Bir hafta çok güzel geçti. Keşke bir hafta daha olsaydı. Teknik açıdan herşeyi sıfırdan öğreniyorsun. Aynı zamanda çok eğlenceli vakit geçiriyoruz. Nejdet hoca ve ekibine teşekkür.

Çınar Teknik Servis Kursundan şuana kadar yapılan eğitimden memnun kaldım. Anlatımları ve sunumları bire bir hocalarımız ilgilendiler. Kurs yerimizde herşey mevcuttu. Çalışan kombilerde bire bir arıza tespiti yaptık ve arızaları bire bir giderdik. Aldığımız eğitimden memnun kaldım. Hocalarımıza teşekkür ederiz.

Kurstaki Nejdet Hocamız çok profesyonel eğitici ve işi bilen birisi anlattıkları aklımızda kalacak şekildeydi. Sanki dükkan kendimizin gibi rahattık. Eğitim stantları eksiksiz herşeyi çok iyi buldum kendimi tecrübeli bir usta gibi görüyorum. Aldığım eğitimden dolayı hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Koluma taktığı altın bilezikten dolayı emeği geçenlere teşekkür ederim.