ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Değerli Çınar teknik Ekibine ve Eğitimcilerine çok teşekkür ediyorum. bizlere sıfırdan başlayarak sabırla verdikleri bilgiler ve emekler için. Eğitmenimiz sayın Nejdet Çınar' a bizlere kendi ekibindenmiş gibi görerek verdiği emeklerden dolayı sonsuz teşekkürler. Tabiki bir haftada teknik personel olamayız. Ancak burada öğrendiğimiz bilgiler ve yol haritasıyla kısa sürede iyi bir Teknisyen olacağımın inancındayım. Ayrıca bizlere emek veren Baykal hocamıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreç bizlerin bu mesleği ne kadar isteyerek yapacağımıza bağlı. Emeği geçen herkese tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. 5 yıldız üzerinden 5 yıldız bir Eğitimdi...

Çınar Teknik kombi kursunu bir arkadaş aracılığıyla buldum. Kursa kattılmak için Hatay - Reyhanlı ilçesinden geldim. Teknik bilgi olarak gerçekten çok üst düzey bir eğitim aldığımı beyan ederim. Sıcak kanlı, disiplinli gerçekten saygı duyulacak bir ortamda kurs sürecini tamamladık. Bilgi ve beceri olarak hayatıma yeni bir yön vermede bana gösterdikleri iş eğitiminden dolayı Çınar Teknik ekibine gerçekten teşekkür ederim. Saygılarımla...

Çınar Teknik kombi kursunun eğitim kalitesi herkesin anlayabileceği seviyede kombi hakkında hiç bilgisi olmayan bir kişi bile bir haftalık verilen uygulamalı eğitimle rahatlıkla kombi parçalarını, görevlerini, söküp-takma ve arıza giderme yöntemlerini öğreniyor. Kısaca kombi tamircisi oluyorsunuz. Çınar kombi kursunu rahatlıkla herkese tavsiye ediyorum.

Merhabalar Çınar Teknik ekibine çok teşekkürlerimi ileterek başlamak isterim. Öncelikle verdiğiniz eğitimler, bilgiler sayesinde sıfırdan bilgi sahibi olmama rağmen şuanda kombinin tüm parçalarını tek başıma söküp takabilirim. Arızalarını tespit edip giderebilirim. Bizler üzerinde büyük emekleri olan Nejdet hocamıza teşekkürlerimi bir borç bilirim. Baykal hocama ve ekibin diğer üyelerine verdikleri faydalı bilgiler ve eğitimden dolayı saygılarımı sunarım. Bir haftalık eğitim bıoyunca her şey çok güzeldi. Başarılarınızın devamını dilerim.

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursunda almış olduğum bir haftalık eğitimden memnun kaldım. Başta Nejdet Çınar hocamız ve Baykal hocamıza olmak üzere bizlere emek veren Emre ve Gürcan hocalarımıza çok teşekkür ederim. Çınar kombi kursu şiddetle tavsiye edebileceğim bir organizasyon. Her şey tüm ayrıntısıyla planlanmış. Emeği geçen herkese teşekkür eder, benimle beraber eğitim gören arkadaşlarıma yürekten başarılar dilerim.

Çınar kombi kursunda öncelikle hocalarımız eğitim süresince ellerinden geleni yapıyorlar. Kurs tam anlamıyla dolu dolu geçiyor. Özellikle Nejdet hocamız herkesin anlayacağı bir şekilde eğitim veriyor. Burada öğrendiğimiz bilgilerle çalışarak tecrübe kazanacağıma inanıyorum. Ben memnun kaldım. Kurs ortamında gayet güzel, bütün eğitmenlere teşekkür ediyorum.

Çınar Teknik kombi kursunu bende internet üzerinde yapmış olduğum araştırma sonrası buldum. Bu kadar kısa sürede kombi bakım onarımı hakkında birçok bilgiyi bizlere aktaran hocalarıma teşekkür ediyorum. Genel olarak kurs ortamından ve hocalardan memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursunu internet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar neticesinde buldum. Kurs süresince tüm eğitmenlerimizin ve personelin ilgi ve alakalarından çok memnun kaldım. Hepsine teşekkür ediyorum.