ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Bu kursa arkadaşım tavsiyesi üzerine katılmaya karar verdim. Tamamen farklı bir meslekten geldiğim için kombi hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Şuan çok şey ve faydalı bilgiler öğrendim. Bütün hocalarıma teşekkür ederim. Bende meslek öğrenmek isteyen arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

16 - 21 Mayıs tarihlerinde kombi bakım onarım kursuna katıldım. Mesleğim sıhhi tesisat ve doğalgaz üzerine bu kursa kay-tılmadan önce bir haftalık bir sürede öğrenebilir miyim? diye kaygılarım vardı. Fakat Nejdet hocamın çok iyi anlatımıyla umduğumdan daha kolay ve detaylı bir şekilde eğitim aldım. Özgüvenli bir şekilde kursu bitirdim. Nejdet ve Baykal hocama gösterdikleri özveri nedeniyle teşekkür ederim.

Kombi kursuna katılmaya karar verdiğimde internetten araştırdım. Kombi kursu veren diğer yerlerle de görüştüm. Çınar Teknik ile yapmış olduğum telefon görüşmesinde eğitim sürecinin kararlı ve kendinden emin bir şekilde anlatılması neticesinde en iyi eğitim alacağım yerin burası olacağına kanaat getirdim. Eğitim süresince Nejdet hocamızın tecrübeli olması biz eğitim alanlar için büyük bir avantaj. Eğitimde kullanmış olduğumuz malzemeler gayet yeterli, Sınıf ortamı ve Laboratuvar düzeni eğitim için çok uygun. En önemlisi de eğitim süresince tüm sorularımız hiç üşenmeden detaylı bir şekilde cevaplandı.

Çınar Teknikte almış olduğum teori ve pratik eğitimden fevkalade memnun kaldım. Ulaşım kolaylığı işletmenin sunduğu imkan ve ikramlar, temizlik, ortamın ferahlığı ekibin ilgi ve alakası gerçekten mükemmeldi. Sadece ticari amaç olmaksızın verdikleri hizmet bizlere kattıkları tecrübe ve kalite sebebiyle başta Nejdet hocamıza ve Baykal hocamıza ve tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Selam vermek için sık sık uğramayı düşünüyorum.

Çınar kombi kursunu internet üzerinden buldum. İnternet sitelerini inceledikten sonra katılmaya karar verdim. Kurstan gerçekten çok memnun kaldım. Profesyonel bir ekip tarafından tam donanımlı ekipmanlarla çok güzel bir eğitim süreci geçirdik. Herşey çok iyiydi. Özellikler Nejdet hocamıza çok teşekkür ederim.