ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursunu internet üzerinden buldum. Geldim kursa başladım. İlk günden benim için çok iyi bir yer olduğunu anladım ve çok iyi bilgi alabileceğimi hissettim. Burada kursa başladığınızda kısa sürede aile ortamını hissedebiliyorsunuz. Tereddüt etmeden gelip, acaba nasıl bile demeden aklınızda kesinlikle soru işareti bile olmadan kayıt olmanızı tavsiye ederim. Ben çok şükür kurs sonunda yapılan MYK sınavında başarılı oldum. Öncelikle kombi bakım onarımını bize her türlü en ince ayrıntısına kadar öğreten Nejdet Çınar hocama ve sınav ön yargılarımızı ve stresimizi atmamızı sağlayan Baykal hocamıza teşekkürlerimi iletir. Saygılarımı sunarım.

Bu kursu bana bir arkadaşım tavsiye etti. Onun tavsiyesi üzerine katılmaya karar verdim. Kombi bakım onarımı hakkında hiçbir bilgim yoktu. Almış olduğum bir haftalık eğitim sonunda bu işi öğrenmiş yapacağım pratik çalışmalarla daha da ilerleyeceğimi düşünüyorum. Çalışan cihazlar üzerinde yapılan çalışmaların çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

Çınar Teknik kursunda bir hafta bıyunca verilen eğitimden gayet memnun kaldım. Nejdet ve Baykal hocalarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Bir haftalık kombi bakım onarım kursumuz gayet güzel ve verimli geçti. Eğitim hocamız Nejdet hoca ve diğer hocalarımız bizlerle çok ilgilendiler sorduğumuz her sorunun cevabını aldık. Özellikle belirtmek isterim ki bir haftalı eğitim çok güzel programlanmış eğtitimin her anı dolu dolu geçiyor. Bol bol uygulama yapma imkanı buluyorsunuz. Bu yüzden Çınar teknik eğitim kursuna teşekkür ederim.

Kombi tamiri konusunda hiçbir bilgim yoktu. İnternetten araştırırken Çınar Teknik sitesine ulaştım. Telefonla irtibat kurarak en yakın kursa kayıt oldum. Kurs hocası Nejdet bey çok bilgili kombi konusunda en küçük ayrıntısına kadar bizlere bilgi verdi ve anlatım yaptı. Bir hafta içerisinde dolu dolu çok güzel bir eğitim aldık. Kurs süresince Baykal hocada bizlerle çok ilgilendi. Yaptığı bilgilendirmelerle sınav heyecanımızın ve stresimizin gitmesini sağladı. Sonuçta katılmış olduğum Mesleki Yeterlilik Sınavını geçerek bu meslekte belgeli bir şekilde çalışma imkanı sağladım. Aslında burada ki ortam aile ortamı tarzında her şey mükemmel ilgi alaka çok güzel emeği geçen Çınar teknik çalışanlarına Nejdet ve Baykal hocalarımıza çok teşekkür ediyorum.

Çınar Teknik kombi kursunu internette araştırma yaparken buldum. İlk kayıt yaptırdığımda bunlar bana ne kadar öğretebilir ki diye düşünmedim değil, tedirgindim. Ancak kursa başladığımız ilk günden anladım ne kadar doğru bir yere geldiğimi. Özellikle Nejdet Çınar hocama ve Baykal hocama çok teşekkür ederim. Çok iyi bilgiler ve ayrıntılar öğrendim. Hakkınızı helal edin. Selametle.

Çınar Teknik kombi kursunda bir hafta boyunca kombi bakım onarımını tüm detaylarıyla bizlere öğreten Nejdet ve Baykal hocalarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.

Çınar Teknik hocaları Nejdet bey ve Baykal Bey' in vermiş olduğu tecrübe ve bilgileri, en detaylı şekilde bize öğretmeleri. Bir hafta boyunca gösterdikleri ilgi ve öğretimlerinden dolayı teşekkür ederim. Ülkemizde sizler gibi eğitimcilerin çoğalması dileğimle hayırlı ömürler dilerim. Hayırla kalınız...

Kombi kursu eğitimi almak için internette araştırma yaparken Çınar Tekniğe tesadüfen rastladım. Eğitimleri gerçekten çok güzel hakkını veriyorlar...

Çınar Teknik kombi kursunu internette araştırıp, yerine bir akrabamı gönderdikten sonra hiç tereddüt etmeden katılmaya karar verdim. Kursa başlamadan önce eğitimlerin bu kadar ciddi ve ayrıntılı olacağını düşünmemiştim. Gerçekten bu eğitimleri hakkıyla veren bir kurum bizde emeği geçen hocalarımıza ve arkadaşlarıma teşekkür ederim.