ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Bilgi ve birikimlerini aktarmada çok iyi bir kurs. Bu mesleğe başlamak için korktuğum bazı konular vardı. Buradaki eğitimlerden sonra kafamda hiçbir soru işareti kalmadı. Kesinlikle eğitim konusunda çok uzman bir kadrodan çok iyi bir eğitim gördüğümüzü düşünüyorum. İlerleyen dönemlerde Klima kurslarına da katılmayı düşünüyorum.

Çınar Teknik ile internet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar neticesinde tanıştım. Daha sitelerini incelerken bile ne kadar ciddi bir eğitim verdiklerini hissettim. Sonra irtibat numarasını arayınca almış olduğum geri bildirim ve güven beni kursa katılmaya ikna etti. Gerek çalışanlar, gerekse eğitimciler konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gayet memnun bir şekilde ayrılıyorum.

Çınar Teknik kombi kursunu internet üzerinden buldum. Samsun' dan katıldım. Buraya gelirken uzaktan geldiğim için kafamda soru işaretleri vardı. Nejdet hocam ve Baykal hocamı tanıyınca çok doğru bir karar verdiğimi gördüm. Bu kadar kısa bir sürede bu kadar yoğun bir bilgiyi sıkmadan, bunaltmadan öğretebilmek büyük bir başarı. Başta Nejdet hocam ve Baykal hocam olmak üzere bütün Çınar Teknik ailesine teşekkür ederim. Kombi servisçiliğini öğrenmek isteyenler için doğru adres Çınar Teknik...

Ben Müjdat Davulcu Zonguldak Devrek' ten Çınar Teknik kombi kursuna katıldım. Kurs sonunda iyi bir kombi servis personeli olduğumu düşünüyorum. Neden diye soracak olursanız; Nejdet ve Baykal hocama çok teşekkür ediyorum. Bizlere her konuda yardımcı oldular. Kombi bakım onarımını detaylı bir şekilde uygulamalı olarak öğrettiler. Çok samimi dostluklar edindim. Çınar Teknik ailesine emeği geçenlere teşekkür ederim.

Kurs süresince Nejdet hocam, kurs öncesi ve kurs süresince ilgi ve alakasıyla Baykal hocama çok teşekkür ediyorum. Çok yararlı bir kurs süreci geçirdik. Bir haftalık sürede bilgiler bize biraz hızlandırılmış ama tam manasıyla öğrettiler. Bu bilgilerin bize katacaklarına imkan vermeleri dolayısıyla güzel bir deneyim oldu. Katılmak isteyen herkese mutlak süretle tavsiye ederim.

Çınar Teknik kombi kursuna katılmadan önce kendi ilim olan Bursa da araştırma yaptığımda genel olarak danıştığım kişiler birsey öğrenemeyeceğimi düşünüyorlardı. İnternet üzerinden yapmış olduğum araştırma neticesinde Çınar Teknik kombi kursunu buldum. Daha ilk telefonla bilgi alışımda güven verdiler. Eğitim günü gelip çattığında daha ilk dakikadan itibaren bu mesleği öğretmeleri için her şey mükemmel bir şekilde programlanmış. Sonuçta bu kursa gelirken temel bilgileri öğrensem yeter niyetiyle gelmişken cihazın olası tüm arızalarını gidermeyi ve ölçü aleti kullanarak ne yaptığını bilir bir şekilde kursu tamamladım. Çok memnun kaldım. Gerçekten böyle bir kurs ortamıyla karşılacağımı düşünmüyordum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursu çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Gerçekten işlerinin ehli Nejdet hocama ve Baykal hocaya ilgileri ve bilgileri için çok teşekkür ederim. Profesyonelce çalışıyorlar. Güvenli ve sağlam eğitim veriyorlar. Onların sayesinde bende artık kombici oldum.