ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Kombi kursunu almaya karar verdiğimde internet ortamında araştırmalara başladım. Çeşitli firmalara ait kombi eğitimi siteleriyle karşılaştım. Sonrasında kurs takvimi benim için önem arz ettiği için Çınar Teknik yetkilileriyle görüştüm. Daha telefonda ilk görüşmemde verilen güven tercihimde önemli oldu. Gayet açıklayıcı ve ikna edici konuşmaları sayesinde kursa katılmaya karar verdim. Yer ve adres olarak ulaşım son derece kolaydı. Ayrıca eğitmenlerin samimi ve eğitimde profesyonel yaklaşımdan taviz vermemeleri de çok güzel bir ayrıntı. Eğitim süresince sadece kombi bakım onarımı üzerine durulmayıp, ayrıca insan ilişkileri ve servis davranışları hakkında detaylı bilgilendirme yapılması çok faydalı oldu. Derslerde gayet açıklayıcı düzgün bir Türkçeyle herkesin anlayacağı şekilde örneklerle ders anlatılması ve tüm sorulan sorulara açıklayıcı bir şekilde cevap verilmesi ve verilen cevapla ikna edilmemiz bence çok önemliydi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Saygılarımla...

Çınar Tekniği internet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar neticesinde buldum. Kursa Bingöl' den katıldım. Kursa başlamadan önce tereddütlerim vardı. Buraya gelip sıcak ortamı ve eğitimi görünce tüm süreç çok hoşuma gitti. Burada eğitim gerçekten tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursuna internet üzerinden ulaştım. Hiç bilmediğim bir yerdi. Kursa başladık çok ciddi bir şekilde eğitim veriyorlar. Bir hafta süresince bol bol eğitim aldık, uygulama yaptık. bundan sonraki hayatımda bana çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Başta Nejdet hocama ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederim. Burayı birçok arkadaşıma tavsiye edeceğim. Güzel bir ortam gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz.