ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Benim Çınar Teknik maceram internet araştırmalarıyla başlayıp, biraz da çevreme sorarak kursa katılmaya karar verdiğim bir süreçle başladı. Burada gerçekten çok güzel bir öğrenme ortamı var. Gerek öğretme teknikleri, yöntemleri ve bol bol uygulama çalışmasıyla bir haftalık süreçte mükemmel bir eğitim ortamına şahit olduk. Buraya gelip eğitimlere katıldığınızda öncelikle beklentilerinizin fazlasıyla karşılandığını görüyorsunuz. Emeklerinden dolayı başta Nejdet hocamız ve Baykal hocamıza ve tüm ekibe gönülden teşekkür ederim.

Merhaba ben Ramazan Yıldız Çınar Teknik kursunun bir kursiyeriyim. Buraya bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine geldim. Kursa başlamadan buraya ilk gelirken tereddüttüm yoktu. Çünkü telefonla yapmış olduğum görüşmede bile o güveni verdiler. Haftanın ilk günü kursa başladık. Eğitim süresi boyunca teorik ve uygulamalı eğitim gördük. Nejdet hocanın bilgisi, ilgisi ve anlatım tarzı mükemmeldi. Aklımızdaki bütün soruların cevabını aldık. Kursun sonunda MYK sınavımız vardı. Nejdet ve Baykal hocanın emekleri sayesinde sınavı geçtim. Buradan Çınar Teknik kursuna çok teşekkürlerimi iletiyorum. Emeklerine sağlık, Sevgilerimle...

Klima ve havalandırma ustasıyım çalışma hayatıma kombi bakım onarımını da eklemek istediğim için tavsiye üzerine Çınar Teknikten kurs almış bulunmaktayım. Hocalarımız güler yüzlü ve akıcı ders anlatımlarıyla bir haftalık kursu sonlandırmış bulunmaktayım. Kurs aonunda katılmış olduğum mesleki yeterlilik sınavında başarılı olarak buradan ayrılıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu mesleği öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Çınar Teknik kursuna tavsiye üzerine katıldım. Çok memnun kaldım. Herkese bu kursu tavsiye ederim. Nejdet hoca ve Baykal hoca çok iyi ders anlatıyorlar. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Öncelikle selamlar ben Çınar Teknik kombi kursuna katılmadan önce internet üzerinden biraz araştırmada bulundum. Kurs süreci ve sonunda katılacağım MYK yetki belgesi için korkmuştum. Acaba kurs gerçekten doğru, gerçek bir kurs mudur diye çok düşündüm. Az değil ta Rize' den kurs için gelmeye karar vermiştim. Sonra telefon numaralarını aradım. Samimi bir şekilde bana kurs sürecini anlattılar. Bende kursa katılmak için memleketimden 1200 km uzaklıktan İstanbul' a geldim. Kurs başlayıp hocaları tanıyınca gerçekten her konuda sağlam bir kurs olduğuna daha ilk günden inandım. Bir haftalık başarılı bir eğitim sonucunda katılmış olduğum MYK sınavında başarılı olarak bana verilen eğitimin hakkını vererek muradıma erdim. Tüm emeği geçen eğitmenlerime teşekkürlerimi sunar. Başarılarının devamını dilerim.

Çınar Tekniğin kombi kurslarına 2019 yılında katılmak istemiş fakat fırsatım olmadığı için katılamamıştım. Kısmet bu kursaymış. Katılan arkadaşlarıma sordum bana çok iyi eğitim verdiklerini söylediler. Hatta eğitim bittikten sonra yalnız bırakmadıklarını söylediler. Bende katıldım gerçekten eğitim olarak çok iyiler. İlgi, alaka ve samimiyetleri harika gerçekten çok memnun kaldım. Herkese tavsiye edebilirim.