ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Tavsiye üzerine katılmış olduğum kombi kursundan her açıdan memnun kaldım. Bu işi öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim. Hocalarımın ve teknikerlerin eline sağlık.

Öncelikle tüm ekibe teşekkür ederim güler yüzlü ve samimi davranışları için Çınar Teknik kombi kursunu internet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar neticesinde bulmuştum. Beklentilerimi fazlasıyla karşıladığını düşünüyorum. Gayet olumlu bir deneyim oldu benim için. Çınar Teknik ailesine katıldığım için mutluyum. Herşey için teşekkürler.

Çınar Teknik kombi kursunda başta Nejdet hocam ve Baykal hocam olmak üzere almış olduğumuz kaliteli eğitimin sonucunda katılmış olduğum MYK sınavında başarılı oldum. Bizden hiçbir bilgiyi eksik etmediler. Çınar Teknikten ayrıldıktan sonra bile yardımcı oldular. Çok güzel bir ortam vardı. Sınırsız çay, kahve ve her zaman temiz bir ortam. Her zaman bu iki hocamı örnek alıp müşterilere öyle davranacağım. Gönül rahatlığıyla bu kursa katılabilirsiniz. Mesleğin tüm inceliklerini öğrenerek buradan ayrılıyorsunuz.

Çınar Teknikte bir hafta süren eğitimler çok başarılıydı. Tavsiye üzerine geldim. Herkese de gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.