ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Ben Yusuf Tonyalı çınar teknik kombi kursuna öncelikle tereddütlü olarak yaklaşmıştım. Daha kurs merkezine ilk gelişimde Nejdet hocanın bizi güler yüzle karşılaması, gayet nazik ve olgun bir şekilde tavırları ilk karşılaşmamızda güven verdi. Ders başlayıp ilk ders bloğuna girdiğimizde ne kadar doğru bir yerde olduğumu anladım. Kurs süresince Nejdet ve Baykal hocanın bilgilerini bizimle paylaşması ve samimiyetleri bizleri çok memnun etti. Çınar Teknik ekibine bizlere tüm kattıkları için teşekkür ederim.

Teşekkürler Çınar Teknik çok memnun kaldım. Güleryüzlü hocalarıyla harika bir eğitim merkezi. İyi ki Çınar Tekniği tercih etmişim. Allah razı olsun emeklerinin karşılığını sonuna kadar hak ediyorlar. Bir haftalık eğitim sürecinde Nejdet ve Baykal hocamı tanıdığım için çok memnun oldum.

Çınar Teknik kombi kursunu internet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar neticesinde buldum. İşlerinde gerçekten çok profesyoneller. Özellikle Nejdet hocama saygılarımı sunuyorum. Teknik anlamda kombiyi adeta benliğimize işledi. Bundan sonraki yaşamımda ve iş yerimde çok faydası olacağından eminim. Diğer eğitmenimiz Baykal hocaya samimiyetinden ve bizlere kattığı mesleki birikimlerden dolayı çok teşekkür ederim. Eğer bu işe meraklıysanız kesinlikle doğru adres burası diyebilirim.

Kurs süreci çok faydalı geçti. Kombi bakım onarımlarını ve tamir yöntemlerini sistemli bir şekilde öğrendik. Burada sanki bir Teknisyen nasıl olması gerekir öyle eğitim veriliyor. Bir haftalık sürede her türlü sorularımızı bıkmadan usanmadan cevaplayan hocalarımıza teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursu benim için çok verimli , bilgilendirici oldu. Nejdet beyi zaten Vaillant personelinin tamamını yetiştiren eğitim sorumlusu olarak biliyordum. kendimde Zonguldak ta Vaillant bayisi olmak süretiyle tercih ettim. İyi ki etmişim. Çok faydalı oldu. Vaillant harici kombileri tanıma fırsatı buldum. Birde sahada yaşanmış tecrübeleri kendisinden öğrenme fırsatı bulduk. Biz bu tecrübeleri belki on sene çalışsak ancak edinebilirdik. Baykal hocamda bizi iş güvenliği, sistemli mesleki çalışma ve sınav kaygısını gidermede verdiği değerli bilgilerle kursu daha verimli geçirmemizi sağladı. Hepsinden çok şey öğrendim. Bu işi öğrenmek isteyen herkes gönül rahatlığıyla buraya gelebilir.

Kursa katılmadan önce kursa katılan bir arkadaşımdan bilgi almıştım. Buraya geldiğimde bana anlatılan her şeyin kurs süresince yapıldığını gördüm. Gerçekten çok faydalı bir eğitim oldu. Sahada gezerek yanlış bilgiler ile bu işi yapmaya çalışan o kadar çok bilgisiz arkadaş var ki artık tanıdığım herkese bu işle uğraşan bu eğitimi önereceğim. Kısa zamanda bizlere bu güzel mesleğin bilgilerini verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Çınar teknik kombi kursu bir haftalık kısa bir zamana rağmen çok yararlı ve beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Kurs süresince herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Tekniği düşündüğümden ve hayal ettiğimden çok öte donanımlı buldum.Yeni mesleğe adım atmada böyle bir kurumda eğitim almamın çok faydalı olacağını düşünüyorum. Benim kişisel kaanatim gerek personel, gerek ortam, gerek eğitimciler olarak yeterli ve tam donanımlı. Kurs ortamında bir hafta geçirdikten sonra kursu son derece başarılı buluyorum. Yeni bir meslek öğrenmemize katkıda bulundukları için emeği geçen herkese teşekkür ederim.