ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursu: 1. Kurs Gayet verimli. 2.Nejdet hoca anlamamız için elinden geleni yapıp fedakarlıklar sergiiyor. 3.Neredeyse öğrenmemiz içn bizi dövecek gibi davranıyor:)) 4.Ekip gayet iyi ve çok ilgililer. 5.Nejdet hoca kurs süresince sahadaki tüm tecrübelerini hiç erinmeden bizlere bizlere neler ile karşılaşabileceğimizi gayet iyi ve sabırlı bir şekilde anlatıyor. Herşey için teşekkürler.

Kursta bize verilen bilgiler gayet yeterli ve dolu dolu bir kurs süreci geçirdik. Kurs eğitmenimiz Nejdet hoca gerek anlatma kabiliyeti, gerek beden dilini kullanma bakımından iyi bir eğitmen. Çevremdeki diğer bu işle uğraşan insanlara mutlaka tavsiye edeceğim.

Kurs genel olarak,Keyifli ve bilgiverici, başından sonuna kadar sıcak bir ortam. Beklentilerimi karşılayan ve memnun bir şekilde ayrılmamı sağlayan bir kurstu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursu hem yönetim planlama olarak, hem temizlik ve ikramlar olarak çok iyiydi. Çok memnun kaldım. Bilgi ve tecrübelerini bize sabırla aktardığı için Nejdet hocama teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursu en başından son güne kadar çok iyiydi. Eğitim ortamı, hijyen, temizlik çok iyiydi. Nejdet hocamı tanıdıktan sonra rol model olarak kendime her zaman örnek alacağım. Tavsiyelerine dikkat edeceğim. Ondan eğitim aldıktan sonra bu işte hata yapıyorsanız o konuyu ya iyi dinlememiş yada dikkatinizi vermemişsinizdir. Çünkü çok iyi bir öğretici...