ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Kursa gelmemi daha önce kursa katılan kardeşim tavsiye etti. Kombinin sadece açıp, kapanmasını bilen biri olarak buraya gelmiştim. Kurs sonu itibariyle kombi bakımlarını ve arızalarına müdehale edebilecek seviyeye geldiğimi düşünüyorum. Bu noktaya gelmemede yardımcı olan başta Nejdet hocam ve Baykal hocama v tüm ekibe teşekkür ediyorum.

Çınar Teknik kombi kursunda öncelikle, anlatılan bilgi ve becerilerle kurs sonunda katıldığım MYK sınavını başarıyla geçtim. Hocalarımızın konuları en küçük detayına kadar bıkmadan usanmadan anlatması ve teknik alt yapısıyla sunulan hizmet mükemmel herkese tavsiye ederim. Kombi bakım onarımını öğrenmek isteyen arkadaşlara burayı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Başka yer aramayın Çınar Teknik size yeter.

Çınar Teknik kursunda eğitim gayet verimli ve güzeldi. Pozitif karşılandık. Pozitif olarak devam ettik. Kurs sonuna kadar gösterdikleri ilgi ve alakadan memnun kaldık. Nejdet Çınar hocamızın bllgi birikimlerinden faydalanma fırsatı yakaladık. Emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür eder. Başarılarınızın devamını dilerim.

Çınar Teknik kombi kursunu internet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar neticesinde buldum. Telefonla iletişime geçtiğimde çok ayrıntılı bir şekilde tüm bilgiler hiç sıkılmadan bana anlatıldı. Zaten o anda kursun ne kadar doğru bir yer olduğunu anlıyorsunuz. Sonra kurs başlayıp, Nejdet hocayla tanıştıktan sonra bize verilen eğitimin ne kadar üst düzey olduğuna şahit oldum. Nejdet hoca; Anlatım şekli, tonlaması, verdiği uygulama örnekleri, sahada karşılaşılan sorunlar, iş ahlakı gibi tüm konuları ince ince mükemmel bir anlatımla bize aktardı.Kendisine bize verdiği emek için ayrıca teşekkür ederim. Harika bir eğitimen. Ben bu eğitimden ve kurs merkezinden mutlu olarak ayrılıyorum. Emeği geçen başta Nejdet hocama ve Baykal hocama teşekkürler...

Çınar Teknik kombi kursuna arkadaşımla beraber Muş' tan katıldık. Arkadaşım internetten bulmuş beni de çağırdı. Ortam çok güzel Nejdet hocamızın anlatım şekli çok güzel ve eğ enceli derslerde hiç sıkılmıyorsunuz.