ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursuna gerçekten bu işi öğrenmek isteyen herkes gönül rahatlığıyla katılabilir. Kurs hocaları samimi ve içten bir şekilde tüm detayları sıkılmadan anlatıyor. Kurs sonunda katıldığımız MYK sınavına hazır bir şekilde sınava katılma imkanı buluyorsunuz.

Katılmış olduğum kurs ve öğrenme ortamından gayet memnun kaldım. Burada tam bir eğitim ve öğrenme ortamı mevcut. Hocalarıma teşekkür ederim.

Ben Ensar Zeki Çınar Teknik kombi kursunda ilk aradığım andan itibaren telefonda yapılan detaylı açıklama ve bilgilendirme kısmından eğitimin son aşamasına kadar son derece faydalı bir eğitim süreci geçirdim. Eğitimde kapsamlı olarak bütün kombi parçalarının görevlerini ve ne işe yaradığını detaylı bir şekilde öğrettiler. Kombinin her türlü arızası ile ilgili detaylı uygulama ve bilgilendirme yapıldı. Kurs süresince herhangi bir eksikik veya sıkıntıyla karşılaşmadık. Emeği geçen hocalarımıza teşekkür ederim.

Ben Hulusi Aras Çınar Teknik kombi kursuna katıldığım için çok mutluyum. Kombi bakım onarımı ile alakalı bir çok bilgiyi burada öğrendim. Eğitim süreci çok keyifli ve öğreticiydi. Hocalarımdan çok memnun kaldım.

Çınar Tekniği internet üzerinden buldum. Gerçekten samimi, insancıl ekibiyle çok güzel bir haftayı dolu dolu geçirdik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Çınar Teknik bu işin okulu demek gerçekten doğru bir tespit. Eğitim süresince oluşturulan aile ortamı sayesinde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Ben biliyorum demeyin. Buradaki kursa heryaştan kişiler katılabilr. Aldığınız eğitimle kandinizi cihaz başında çok rahat arızaları ve bakımları yapacak seviyede bulabilirsiniz. Ben bu kursa kombi hakkında hiçbir bilgim olmadan katıldım. aldığım eğitim sayesinde cihazlara korkmadan müdehale edebilecek seviyeye geldim. Gururluyum, mutluyum emeği geçen Nejdet Çınar ve Baykal hocama şükranlarımı sunarım.

Kurs umduğumdan çok daha donanımlı, yetkin ve etkinliği fazla olan birçok uygulamayla karşılaştım. Kurs gördüğüm sürece hiçbir ekipman sıkıntısı çekmedim. Burada öğrendiğim şeylerin bana çok faydalı olacağını düşünüyorum. Nejdet hocama ve Baykal hocama ekip arkadaşlarına emeklerinden ötürü teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursunu internet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonrasında buldum. Gelip gördüm sıcak bir ortam. Keyifli ve öğretici bir kurs süreci geçirdim. Soran arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim. Çınar tekniğe bana kattıkları herşey için teşekkür ederim.