ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Ben Mehmet Aslan Çınar Tekniğin bir haftalık kursuna Van' dan buraya gelerek katıldım. Kurs süresince buradaki ortam samimi ve sıcaktı hiç yabancılık çekmedim. Gerek diğer kursiyerler, gerek hem Baykal hoca hemde Nejdet hoca bizimle baya bir ilgilendiler. Merak ettiğimiz tüm konular hakkında defalarca sıkılmadan bilgi verdiler. Kursa gelmeden önce bildiğimi sandığım fakat yanlı olan bilgilerimi öğrenmemi sağladılar. İşlerini hakkıyla yapıyorlar. Bu mesleği öğrenmek isteyen herkesin buraya gelmesini şiddetle tavsiye ederim.

Çınar Teknik kombi kursunu internet üzerinden yapmış olduğum uzun araştırmalarım sonucunda buldum. Buraya gelip kursa katıldıktan sonra kursun ne kadar iyi planlanmış olduğunu gördüm. Kayıt olmadan önce eğitim tesisine gelerek ortamı gezdim yapmış olduğum görüşme neticesinde bir haftalık kursun yeterli geleceği kanısına vardım. Gerçekten kurs süresince burada anlatılanlar sahada karşımıza çıkacak bütün arızaların % 80 ni öğretildi. Çok memnun kaldım. Kurs almak isteyen herkesin Çınar Teknik kombi kursunu tercih etmesini isterim.

Çınar teknikte almış olduğum bir haftalık eğitim benim için son derece faydalı oldu. Kombilerin çalışma prensibi, bakımı ve arıza giderme konusunda çok değerli bilgi ve becerilere sahip oldum. Cihazlar hakkında son derce kritik bilgileri bizlere aktardılar. Ayrıca sadece kombi değil ısıtma tesisatı ve radyatör temizliği hakkında da detaylı bilgi verdikleri için teşekkür ederim.

Çınar Teknik kursuna ben Balıkesir den katılıyorum. İlçemize doğalgaz çalışmaları başlayınca kombi bakım servisciliği için araştırmlara başladığımda internet üzerinden Çınar Teknik kombi kursunu buldum. Önceleri bu kursu kendi bölgeme yakın yerde alabilirmiyim çabalarım oldu ama sonuçsuz kaldı. İyiki de öyle olmuş buraya gelip görünce bu işin öyle baştan savma öğrenilmeyecek bir meslek olduğunu gördüm. Telefonda temasa geçtiğim Baykal hoca gerçekten daha tanışmadan tam anlamıyla güven veriyor. Eğitim başladığı andan itibaren Nejdet beyin samimi davranışları ve detaylı ders anlatımları sayesinde kombi bakım onarım işini tam anlamıyla öğrendiğimi düşünüyorum. Kursun son günü katılmış olduğum MYK sınavını kazanarak evime dönüyorum. Bir hafta süresince herşey gerçekten mükemmeldi. Kendilerini sonsuz şükranlarımı iletiyorum. Bu arada bu kursu çevremde bu işi öğrenmek isteyen herkese tavsiye edeceğim.

Benim Adem Karakuş Çınar Teknik kursuna internet üzerinden uzun araştırmalarım sonucu Gaziantep' ten katılmaya karar verdim. Kursa katıldığımda ilk izlenim olarak disiplin, anlayış ve eğitim konularında burayı başarılı ve güvenli buldum. Herkese tavsiye edilecek bir eğitim merkezi emeği geçen tüm personele teşekkür ederim.

Katılmış olduğum kombi kursunda almış olduğumuz eğitim sürecinde gerek personeli, eğitim alanını ve uygulama metodlarını çok faydalı buldum. Eksiklerimi tamamladım. Şuan arıza bulma ve bakım konusunda kendimi yeterli buluyorum. Bu sektöre korkusuzca girmeme vesile oldular. Herşey için çok teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursunu her açıdan gerçekten çok beğendim. Bana beklediğimden daha fazla katkısı oldu. Kombi bakım onarımını öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim. Katıldığınızda ne demek istediğimi ve aradaki farkı bu kursta görecekseniz.

Evimde kendi kombimin arızaları ile uğraşırken öğrenmeye ve profesyonel olarak yapmaya karar verdiğim bu kombi bakım onarım işini internetten araştırmaya başladım. Karşıma çıkan Çınar Teknik kombi kursuyla yapmış olduğum telefon görüşmesinde aldığım pozitif enerji ile eğitim almaya karar verdim. Eğitimden gayet memnun kaldım. Buradan aldığım eğitimle karşılaştığım problemleri daha kolay atlatacağımı düşünüyorum.

Çınar Teknik kombi kursunu internette araştırdım. Nejdet hocanın bu işte uzman olduğunu öğrendim. Eğitime katıldıktan sonra gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki Nejdet hoca gerçekten bu işin piri verdiği eğitimle bunu bizlere kanıtladı. Bu kursa katılıp anlayabilene süper bilgiler ve beceriler kazandırılıyor. Çok teşekkür ederim tüm ekibe selamlar...

Çınar Teknik kombi kursunda eksiklerim tam anlamıyla tamamlandı. Kurs süresince bizimle ilgilenen öğretmenler çok yardımcı oldu. Özellikle çalışan cihazlar üzerinde yapılan arıza bulma teknikleri çok faydalı oldu. Allah razı olsun hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.