ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursundan bende girmiş olduğum Mesleki yeterlilik sınavına kazanarak mezun oldum. Emeği geçen hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Eğitimleri gerçekten öğreticiydi. İzmir' den buraya kursa geldiğime sonuna kadar değdi.

Çınar tekniğin bir haftalık kombi kursunda değerli hocalarımızın tüm konuları detaylı anlatarak nefeslerini tüketerek bizlere kazandırdığı bilgi birikimler için sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunarım.

Çınar Teknik kombi kursunda mekan tam öğrenme odaklı hazırlanmış, ortam güzel, eğitim güzel başak bir şey yazmaya gerek yok bence emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik bir haftalık eğitim sürecinde kombi bakım onarımıyla alakalı alınabilecek en üst düzey eğitimi verdi. Deneyimli hocalarımıza teşekkür ediyorum. Bu mesleğe başlayıp bu işi adam akıllı öğrenmek ve öğrendikten sonrada belgeli bir şekilde çalışmak isteyen herkese burayı tavsiye ederim.

Öncelikle Çınar teknik kombi kursunda verilen eğitimi fazlasıyla yeterli buldum. Eğitimcilerimiz Nejdet hoca olsun, Baykal hoca olsun gereken bütün bilgi birikimlerini bize empoze etmek için ellerinden geleni yaptılar. Bana göre tek eksiklik bununda biz kursiyerlerden kaynaklandığını düşünüyorum. ders sırasında gereksiz sorular çok oluyor. Bunu önüne geçilse çok iyi olur. Saygılarımla

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursuna Diyarbakır' dan katıldım. Nejdet hocam ve Baykal hocam ikisine de çok çok teşekkür ediyorum. Her konuda bize yardımcı oldular. Çok iyi bir şekilde eğitim verdiler. Kurs ortamı çok iyi bir şekilde hazırlanmış. Herkes güler yüzlü eğitim ortamı bu işi öğrenmek için mükemmel Çınar Teknik ailesine çok teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursuna uzun araştırmalarım sonucunda ve daha kursa katılan kursiyerlere kendi araştırmalarım neticesinde ulaşarak ve bilgi alarak katılmaya karar verdim. Ben bu kursa Denizli' den katıldım. İstanbul' a gelirken tereddüt ederek gelmiştim. Ama kursa başladıktan sonra kafamdaki bütün soru işaretleri gitti. Başta Nejdet hoca ve Baykal hoca olmak üzere ilgi ve alakalarından dolayı herkese çok teşekkür ediyorum. Bir haftalık eğitim sonucunda kombi bakım ve onarımlarını yapabilecek seviyeye ulaştım. Ama imkanlar ve şartlar elversede keşke kurs süresi biraz daha uzun olsa eminim tam profesyonel bir şekilde buradan ayrılırdık. Ama artık bundan sonra kendimizi sahada geliştireceğiz. Kurs sonrası ekledikleri whatsapp destek hattının olması çok faydalı, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Ben bu kursu bir senedir araştırıyordum. Başka firmalarla da görüştüm. Ama Çınar Teknik hem görüştüğümde hem de buraya geldiğimde bana tam anlamıyla güven verdi. Başlangıcından kurs bitimine kadar her şeyle ilgilendiler. Kalacağım yeri ayarlamada, öğlen aralarında yemek yeri tavsiyelerinde kursa nasıl gelip, nasıl gideceğimiz konusunda hep ilgiliydiler. Ben Lisans mezunuyum. Çok derslere girdim. Ama Nejdet hocanın anlatımı konuya hakimliği, aktardığı tecrübe ve birikimi çok az hocada gördüm. Bu kursu herkese kesinlikle tavsiye ederim. Baykal hocada mesleki ve deneyimlerini bize çok güzel aktardı. MYK belgelisini kazandıktan sonra belgenin hakkını vermek için meslek etiği ve iş ahlakına uygun çalışmamız gerektiğini sık sık vurgulaması gerçekten takdire şayandı. MYK belgesini aldıktan sonra Ustalık Belgesi sınavına katılmaya hak kazanmamız çok önemli bir kazanım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursuna uzun araştırmalarım neticesinde katıldım. Hocalarımız konuya hakim ve herkesin anlayacağı düzeyde eğitim veriyorlar. Eğitim metotları mükemmel Nejdet Çınar hoca nezdinde tüm personeli kutlar başarılarının devamını dilerim.

Kombi kursu eğitiminden çok memnunum. Kombi eğitiminde kombi arıza bulma ve giderme teknikleri tam anlamıyla işleniyor. Kombi bakımının da önemli olduğunu düşünüyorum. Kombi petek bakımı ve süresinin uygulamalı olması kursiyer için daha iyi olduğunu düşünüyorum.