ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik' ten 09 Ağustos tarihinde başlayan bir haftalık kombi bakım onarım kursuna katıldım. Çınar Tekniğin eğitimlerine ikamet ettiğim Aydın ilinden yapmış olduğum araştırmalar ve telefonda yapmış olduğum görüşme neticesinde güven duyarak kursa katılmaya karar verdim. Bu kursa katılmadan önce aklımda birçok soru işareti vardı. Çünkü kombi üzerinde hiç bir bilgim yoktu. Acaba öğrenebilecek miyim? hocalar iyi anlatabilecekler mi? şeklinde kafamda sorular geziyordu. Bir hafta süren eğitimde Nejdet hocamın ve Baykal hocamın muhteşem bir şekilde ve tarzda ders anlatması, ilgisi ve alakası sayesinde bu kursta birçok şey öğrendim. Buraya yazmış olduğum düşüncelerimi kursun sonunda katılmış olduğum Mesleki Yeterlilik Sınavı sonrasında yazıyorum. MYK Sınavımı hata yapmadan tamamladım. Kendilerine güvenmekle ve buraya gelmekle hayatımda çok iyi bir karar vermişim. Buradan kombi bakım onarımı hakkında bilgili ve donanımlı olarak memleketim Aydın' a dönüyorum. Kendilerine emekleri için sonsuz teşekkür ediyorum.

Ben bu kursa başlamadan önce ilk ön yargı ile yaklaşarak düşünüp neyi ne kadar öğretecekler diyordum. Kendi kombi bilgime güveniyordum. Ama kursa gelince buranın bir ticarethane değil çok başarılı eğitmenleri olan bir yer olduğunu gördüm. Ve benim bildiğim ezbere sök-tak işinin çok yanlış olduğunu hatta tek başıma kombi onarımını yapan bir kişi olarak çok şeyi bilmediğimi anladım. Kurs sayesinde çok çok şey öğrendim. İyi ki bu kurs yeri olan Çınar Teknik eğitimlerine katılmış ve buradan MYK sınavına katılarak başarılı bir kursiyer olarak ayrılma fırsatını yakalamışım. Tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.

Bu kursa tavsiye üzerine gelmiştim. Gerçekten tavsiye edilecek kadar varmış. Eğitimleri çok anlaşılır. Hocalar herkesin anlayacağı şekilde ayrıntılı ve net bir şekilde öğrenmeyi sağlıyorlar. Çok memnun kaldım. 10 üzerinden değerlendir deseler 10 puan veririm.

Çınar Teknik kursuna gelmeden beş günlük bir kursa ne sığdırılabilir ki diye düşünüyordum. Ama o kadar donanımlı hocalarla karşılaştım. Değil beş gün üç gün bile olsa çok şey öğrenebilirmişim. Şuan kendimi bir kombi ustası sevisinde görüyorum. Ayrıca kombi yedek parçası, konaklama ve sosyal ilişkiler konusundaki tavsiye ve yönlendirmeleri de harika, iyi ki varsınız iyi ki bu kursa gelmişim.

Öncelikle katılmış olduğum Çınar Teknik kombi kursunda ilgi, alaka ve kurs muhabbetinden çok memnun kaldım. Hocalarımızın ders anlatma tekniğini çok beğendim. Kendi adıma ezberci bir kişiyim ama burada kombi bakım ve arızalarına müdehale etmek için burada öğretilen mantığı anlayıp çok kısa bir sürede işi öğreniyorsunuz. Hocalarıma çok teşekkür ediyorum. En azından boş gelip dolu beyinle evlerimize gidicez. Kurstan çok memun kaldım.

Ben Ahmet Turhan Çınar Teknik kombi kursuna Şırnak' tan katılmak için geldim. Kursu internet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar neticesinde buldum. Kurs süresince gerektiğinden fazla bilgi aldığımı düşünüyorum. İyiki varsınız. Burada gerçekten bir aile ortamı var çok teşekkür ediyorum tüm hocalarıma...

Öncelikle şunu belirteyim Çınar Teknik kombi kursunun eğtiim kısmı haricinde yer alan hizmetlerinden çok memnun kaldım. Temizlik, hizmet, problem çözülebilirliği çok iyi. Aynı süre zarfında beklediğim eğitim potansiyelinden çok daha ayrıntılı ve genel bilgiye sahip oldum. Çayımız dahi hiç eksik olmadı:)) Kurs bitiminde gerçekten alanımızda yeterli bilgi sahibi olduğuma inanıyorum. Çınar Tekniğin değerli öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Ben arkadaşımla birlikte bu kursa katılmak için Ankara' dan geldim. iyi gelmişim. Memnuniyet tavsiyeyi getirir. Bu işi öğrenmeyi düşünen tanıdığım kişilere burayı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. İstanbul' a yolumuz düştükçe çay içmeye uğrama rahatlığını gösterdiğiniz ve samimiyetiniz için ve tekrardan vermiş olduğunuz tüm bilgiler için teşekkürler...

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursunun 09 Ağustos tarihinde başlayan kursuna katıldım. Verilen eğitimden çok memnun olduğumu özellikle belirtmek isterim. Normal şartlarda çok daha uzun sürede öğreneceğimi düşündüğüm kombi parçalarını, görevlerini ve bakım ve onarım işlemlerini bir haftalık kısa bir sürede öğreten başta Nejdet hocama ve Baykal hocama emekleri için teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursuna kombi bakım onarımı hakkında bilgi almak için geldim. Kurs sürecinde yeterince bilgi aktarımı verildiğini gördüm. İlgi ve alaka son derece yeterli. Kursiyer sayısı fazla olsada bol bol uygulama yapıldığı için yararlı bilgiler aldığımı düşünüyorum. İl dışından gelenler için çevre oteller konusunda rehberlik yapıyorlar. Kurs süresince herşey çok güzel geçti.

Ben bu kursa uzun araştırmalarım sonucu Gerede, Bolu' dan katıldım. Kurs süresince hocalarımız işini iyi bilmesi kombi bakım alanında herşeye hakim olmaları bizlere çok büyük deneyimler kazandırdı. Teorik ve uygulama derslerinde bol bol tekrarların yapılması eğitim ortamının yeterli olması vesselam her şeyiyle memnun kaldık.

Çınar Teknik kombi servis kursunu google' dan araştırarak ve yorumlara bakarak katılma kararı verdim. Baykal hocayla yaptığım telefon konuşması sonrasında kararımın ilk adımının doğru olduğunu anladım. Kafamdaki ilk soru işareti kursiyer sayısının fazla olmasından dolayı uygulama eğitimlerinin yetersiz gelmesi korkusuydu. Ama Nejdet beyin teorik ve uygulama alanına hakim olması ve anlatım yöntemleriyle uygulamada zorlanmadan başarılı bir şekilde kombi arızalarına müdehale edebilme yeterliliği kazandırdı. Bir hafta boyunca bizlere emeği geçen değerli hocalarıma teşekkür ederim.