ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Ben Çınar Teknik kombi kursuna katılmadan önce piyasadaki bir çok kombi kursuyla görüştüm. Bir çoğu detaylı bilgi vermek biryana güven bile vermedi. Söyledikleri kurs tarihleri sürekli değişti. İl dışından kursa katılacak biri olarak kursun tarihinde yapılması benim için çok önemliydi. Çınar Teknik kursu yetkilileriyle görüştüğüm ilk andan itibaren hissedilen güven telefondan dahi anlaşılıyor. Öncelikle şunu söyleyeyim kurs hakkında telefonda ne anlatıyorlarsa kurs süresince burada onu yaşıyoruz. Gerek eğitim süresi ve saati gerek cihaz çeşitliliği bakımından oldukça zengin bir kurs ortamı. Aldığımız eğitim Sıfırdan başlayarak üstüne katarak teorik ve uygulamalı olarak devam etti. Sıcak ve saygın bir ortam vardı. Birçok kurs yeri ile görüştükten sonra Sivas' tan Çınar Teknik kursuna katılmak için geldim. Eğitim hiçbir zaman bitmiyor whatsapp grubuna dahil edilerek kursiyerlere teknik destek hep sürüyor. Bu işi öğrenmek isteyen arkadaşlar için bulunmaz bir ortam var burada herkese tavsiye ederim.

Burada aldığımız kursun hayatımızda ne kadar önemli olduğunu ilerleyen zamanlarda inşallah göreceğiz. Bu kursu programını hazırlayan değerli hocalarımıza çok teşekkür ederim. Sadece kurs eğitimi ile kalmıyor birde kurstan sonra destekleri devam ediyor. Her kursiyeri kendi bünyelerinde yer alan whatsapp grubuna ekleyerek kurs sonrası desteklerine de devam ediyorlar. Herkese Çınar Teknik kombi kursunu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Selamlar

Burada görmüş olduğumuz kurs eğitim hem teorik hem pratik açısından çok güzel geçmiş olup burada öğrendiğimiz bilgileri sahada uygulayarak kendimizi geliştireceğimize inanıyorum. Çevremdeki herkese bu kursu tavsiye ederim. Bu kursa ben oğlum ve kardeşimle birlikte katılmak için ta Mardin den geldim. Geldiğimize değdi. Burada bizimle ilgilenen ve ders veren Baykal ve Nejdet hocalarımıza teşekkürlerimi sunarım. Her iki hocama da saygılar....

Almış olduğum kurstan, kurs ortamından ve hocalarımızdan hocalarımızdan çok memnun kaldım. Kombinin içindeki tüm parçaları ayrı ayrı en ince noktasına kadar anlattıkları için teşekkür ederim. Son olarak bu kursu herkese tavsiye ederim.

Çınar Teknik kombi kursuna kardeşimle birlikte tavsiye üzerine geldik. Burada aldığım eğitim sayesinde kendi başıma kombiyi açıp bakım-onarım ve arıza giderme noktasında kombinin herşeyiyle ilgilenebilirim. Bu kurs için İzmir den geldiğimize değdi diye düşünüyorum. Kalacak yer konusuda dahil her süreçte destek oluyorlar. Kombinin her parçası hakkında bilgi sahibiyim. Nejdet hocama ve Baykal hocamıza teşekkür ederim. İşini hakkıyla yapan çok bilgili insanlar.

Burada gördüğümüz eğitimin hem teorik hem pratik anlamda çok üst düzey olduğunu düşünüyorum. Bir haftalık sürenin öğrenmek için kısa gibi görünmesi yeterlilik anlamında tereddüte düşürse de eğitimi tamamladıktan sonra gerçekten teorik ve pratik anlamda gereğinden fazla çok fazla şey kattı. Hocalarımızın bu işin mutfağından gelmesi ek olarak büyük bir artı. Kurs içi ve kurs dışı her konuda çok yardımcı olundu. Çınar Teknikte eğitim aldığım için gayet mutluyum. Güven ve eğitim konusunda tereddüt yaşayanlara öncelikle şunu söylemek istiyorum kursa gelmeden önce telefonda ne söyleniyorsa burada aynısını yaşıyorsunuz. Kombi bakım onarım eğitimini gönül rahatlığıyla burada alabilirsiniz. Nejdet ve Baykal hocama sonsuz teşekkürler.

Çınar Teknik kursunu internet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar neticesinde buldum. Daha önce Klima kursuna katılmıştım. Çok memnun kaldım. Kombi kursuda detaylı bir anlatım ve bol uygulamalı gerçekleşti. Farklı ve faydalı şeyler öğrendim. Burada öğrendiklerimi sahada tatbik ederek iyi bir Tekniker olacağıma inanıyorum.

Çınar Teknik kombi kursunda öğretmenlerin anlatımı ve öğrenim ortamı çok güzel bu mesleği hocalar öğretirken bizler hem dinleyerek, hem yazarak, hem de uygulama yaparak kombi bakım onarımını öğreniyoruz. Tek tek kurs ortamında bulunan tüm cihazları kullandırıp ne işe yaradıklarını anlatıyorlar. Burası benim bu mesleği öğrenmek isteyenlere ilk önereceğim yerlerden birisidir. Ben tavsiye ile geldim. Memnun kaldım...

Temmuz ayında katılmış olduğum kurs döneminde aldığım eğitimden memnunum . Çok faydalı oldu. Bu kursa katılmadan önce kombi bakım onarımıyla alakalı bazı şeyleri biliyordum. Bu kurs sayesinde bilmediğim yada yanlış bildiklerimi düzeltme fırsatım oldu. Hocalarımıza teşekkür eder bizden sonraki kurslara katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.

Çınar Teknik kombi kursunda almış olduğum eğitimden çok memnunum. Hocalarımın hepsine teşekkür ederim.

Kursa katılmak için uzun süredir işlerimi ayarlamayı bekliyordum. Sonunda ayarlayarak katıldım. Çınar Teknik kursuna katılan eski bir kursiyer arkadaşımın tavsiyesi ile katıldım. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.