ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Sevgili Çınar Teknik Ailesine, öncelikle hocalarıma şunu samimiyetle söylemeliyim ki çok kapsamlı ve dataylı bir eğitim süreci geçirdik. Kombi bakım onarımıyla alakalı çok verimli bilgiler sahibi oldum. Çınar Tekniği internet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonucunda bulmuştum. Vermiş olduğunuz eğitim çok kapsamlı ve tekrar tekrar anlatıldığından kendimce tüm bilgileri hafızamda depolamamda güçlük çekmedim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik Kursunda bir haftalık eğitimde verilen bilgiler gayet yeterli uygulama ortamı çok güzel düşünülmüş. Çalışan cihazlarda arıza bulma tekniklerini uygulamalı olarak gösterilmesi çok öğretici oldu. Hocalarımıza teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim. Çokşey öğrendim. İyiki gelmişim. Bende arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Beklediğimden fazlasını gördüm ve öğrendim. Bizlere bu bilgileri aktaran ve bize ilgi gösteren tüm hocalarıma çok teşekkür ederim. İyiki sizleri tanıdım, iyiki varsınız. Saygılar sunarım...

Ben Abdullah Ersoy Çınar Teknik Kombi kursuna arkadaşımın tavsiyesi ile başvuru yapıp katılmaya karar verdim. Burada almış olduğumuz eğitim çok kaliteli özelikle Baykal ve Nejdet hocamız bize çok iyi bir eğitim vererek kafamızdaki tüm soru işaretlerini sildiler. Kurs süresince burada görevli olan herkes bizlere çok iyi davrandılar burada gerçekten bir aile ortamı var. Hocalarımız kurs süresince sormuş olduğumuz sorulara haddindende çok bilgi vererek bizleri tecrübelendirdiler. Çınar Teknik ailesine teşekkür ederim.

Yaşım gereği kamu sektöründe bir çok eğitime katıldım. Çınar Teknikte almış olduğum eğitimi çok faydalı buldum. Hocalarıma çok teşekkür ederim. Üstün başarılar dilerim.

Kursa katılmamı tavsiye eden Mesleki eğitm merkezindeki hocam oldu. Çınar Teknik kombi kursunda ders eğitimi çok tatmin edici, güler yüzlü insanlar tarafından karşılandık. Kafamızdaki tüm soruları çözüme ulaştırdılar. Verdikleri eğitim sonunda çok bilgilendik. Bizleri kombilere sahada müdehale edecek seviyede hazırladılar. Çok teşekkür ediyorum şiddetle bu kursu herkes tavsiye ediyorum.

Burada almış olduğumuz kursun kendi adıma gayet faydalı olduğunu düşünüyorum. Bir çok bilgi öğrendim. Bildiğim ve unuttuğum bilgiler tazelendi. Kombi bakım onarımı hakkında birçok yeni bilgi öğrendim. Kurs ortamı çok güzel hocalar çok bilgili kurs süresi yeterli geliyor. Teşekkürler

Ben Muhammed Kayım Çınar Teknik kombi kursuna bir tanıdığım vasıtasıyla katılmaya karar verdim. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Hızlandırılmış uygulamalı ve çok öğretici bir eğitim programı hazırlanmış. istediğim verimi aldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi eğitim ve öğretim kursu çok güzel eğitim mükemmel, kurs ortamında herşey düşünülmüş. Çalışma alanı geniş, hocalar kombi bakım onarımı hakkında tüm bilgileri uygulamalı bir şekilde en ince ayrıntısına kadar anlatıyor. Öğrenmemek imkansız. Ben buraya daha önce eğitim alan arkadaşımın tavsiyesi üzerine gelmiştim. Çok memnun kaldım. Herkese çok teşekkür ederim.

Merhaba ben, Arif Yalçın hali hazırda meslek olarak yaptığım kombi bakım servisini sertifika almak maksadıyla arkadaşımın tavsiyesiyle Çınar Teknik eğitimine katıldım. Bir haftalık eğitimden çok memnun kaldım. bilmediğim veya yanlış bildiğim birçok şeyin doğrusunu öğrenme fırsatı yakaladım. Mesleki yeterlilik belgesi almamı sağlayan eğitim sürecinden çok memnun kaldım.

Çınar Teknik kombi kursunda aldığımız bilgiler güzeldi. Beklentimizi fazlasıyla karşıladı. Cihazlara müdehale etmek için eksik birşeyimiz kalmadığını düşünüyorum. Teknik bilgi ve uygulama yeterli geldi emeği geçen herkese teşekkür ederim.