ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursunu internet üzeri araştırma yapmam sonucu kombiserviskursu.com internet sitesinde yapılan yorumlar neticesinde katılmaya karar verdim. Kursu tamamladıktan sonra gördüm ki okumuş olduğum yorumların neredeyse tamamını kurs ortamında yaşadık. Bizlere büyük emekleri geçen Nejdet ve Baykal hocalarıma teşekkürlerimi sunarım.

Çınar Teknik kombi kursunda katıldığım kurs ortamı çok güzel, ders anlatımı, kombinin tüm detaylarının anlatımı çok iyiydi. Teşekkürler.

Çınar Teknik kombi kursunun bana çok şey kattığını düşünüyorum. Eğitim bir hafta değil de iki hafta olsaydı daha mükemmel olurdu. Ancak kurs programı bir haftalık ayarlanmış. Hocalarımızın hepsi alanlarında bilgili insanlar zaman çok kısıtlı olduğundan derslere tam konsantre kombi bakımının tüm detaylarını bizlere öğrettiler herkese teşekkür ederim.

Çınar Tekniği kombi bakım onarımını öğrenmek için internetten araştırma yaparken tesadüfen denk geldim. Telefonla aradığımda gayet detaylı ve bilgilendirici açıklamalar yaptılar. Buraya gelip gördüğüm ilk şey bana telefonda ne söylendiyse harfiyen yerine getirdiler. Vermiş oldukları eğitimden memnun kaldım. Soranlara tavsiye ederim. Selamlar...

Çınar Teknik kursuna katılmam gelişi güzel kombi tamiri yapmaya çalışırken alış-veriş yaptığım kombi malzemecisinin tavsiyesiyle kursa katılmaya karar verdim. Çınar Teknik yetkililerini aradığımda yetkili kişi kurs hakkında yeterli bilgi vermesi sorularıma net cevaplar vermesi benim kursa katılmama vesile oldu. Kurs içeriğinin basitten zora doğru detaylandırılması gayet güzel olmuş. Kurs müfredatının yeterli ve eğitim veren öğretmenlerin kafamdaki bütün soruları cevaplandırması beni oldukça memnun etti. Teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursunu internet üzerinden araştırmalarım sonucunda buldum. Umduğumdan daha iyi bir ortamla karşılaştım. Eğitim ortamı ve eğitim çok güzel anlatma ve pratik süper Herkese teşekkürler...

Tavsiye üzerine geldiğim Çınar Teknik Kombi Eğitimi kursunda eğitimcilerin alanlarında uzmanlığından memnun kaldım. Hem teori hem uygulama eğitimleri son derece başarılı idi. Ortam şartları ihtiyacımızı karşılayacak düzeydeydi.

Kombi servis kursunu internetten araştırmalarım neticesinde buldum. Bir haftalık eğitim sonucunda teorik ve pratik olarak bir kombiye müdahale edecek yeterlilikte olduğumu düşünüyorum. Eğitim gördüğümüz kurs alanı gayet özenli ve öğrenme odaklı düzenlenmiş. Emeği geçen herkese teşekkür ederim