ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Ben kursa Bartın' dan katıldım. Kendim beyaz eşya tamircisiyim. Kombi bakım onarımını buradaki ortamı gördükten sonra gerçekten ustasından öğrendiğimi düşünüyorum. Kafamdaki tüm soruların cevabını aldım. Kombiyle alakalı herseyi bize öğreten Nejdet hocama ve diğer hocalarımıza teşekkür ederim. Acaba öğrenebilir miyim diye düşünen kişiler için söylüyorum. Eğer eliniz tornavida, pense tutuyor ise bu işi öğrenmeye isteğiniz varsa burada alacağınız eğitim sonucunda bu işi yapabilecek seviyeye gelirsiniz. Ondan sonra kendinizi geliştirmek size kalmış. Tekrar emeği geçen herekese teşekkür ederim.

İnternet üzerinden gördüğünüz onlarca kurs seçeneği kafanızı karıştırmasın. Tereddüt ile geldiğim kurstan memnuniyet ile ayrıldım. Bu işi yapmak isteyen bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim. Ayrıca her türlü sorularımıza sabırla cevap veren ve yol gösteren hocalarıma çok teşekkür ederim.

Merhabalar ben Yıldıray Demir, Bu kurs hakkında sürekli kafamda canlandırdığım bir takım sorular vardı. Nasıl olacak, nasıl öğreneceğiz, kurs zamanı yeterli olacakmı gibi bir takım sorular vardı ama kursa başlayıp Baykal ve Nejdet hocamı ilk gördüğümde bu işi çok kolay çözeceğimi düşündüm. Daha ilk karşılaşmamızda güven verdiler. Hocalarımızdan aldığımız eğitim sayesinde sahadada başarılı olacağıma inanıyor ve kendime güveniyorum. Kurstan çok memnunum siz değerli hocalarımıza bizim gibi insanların inanın ihtiyacı var. Çok çok memnunum sizlere bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Çınar Teknik kombi kursunda daha önce hiç kombi tamir bilgimin olmamasına rağmen bir haftalık eğitim sürecinen sonra bir kombiyi sıfırdan kurulum devreye alma ve tamir konusunda bütün bilgileri değerli hocalarımız Nejdet ve Baykal hocamız en ince ayrıntısına kadar bizlere öğretmiştir. Kurs hakkında 10 üzerinden değerlendirme yapılırsa benim gözümde 10 puan alır bu kurs diğer kursiyer arkadaşlarda benimle aynı görüşü paylaşıyorlar. Saygılarımı sunar emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Nejdet hoca hem öğretiyor hemde güldürüyor. Bu davranış şekli ile insanın canı sıkılmıyor. Dersler çok eğlenceli geçiyor. Herkes dersleri can kulağıyla dinliyor. Nejdet hocamız uzman tecrübesi ve bilgisi ile bana hiç kombinin kapağını açmamış birisi olarak neredeyse servise gözü kapalı çıkabilecek bilgi kattı. Çınar Teknik ailesine ilgi ve alakanız güler yüzlü karşılamanız adına çok teşekkür ederim.

Merhaba adım Cihan Gezer kombi eğitimi almaya karar verdim. Araştırmalarım sonucunda Çınar Teknik kursuna ulaştım ve kayıt yaptırdım. En doğru kararı verdiğime inanıyorum. Bu işi sadece para kazanmak için değil, İşlerini hakkıyla yapıyorlar. Nejdet hocam ve Baykal hocama ayrı ayrı teşekkür ederim.

Aldığımız kombi dersleri ve bilgilerinde Nejdet hocamız işinin ehli ve kombi hakkında her detayı en ince ayrıntısına kadar anlatıyor. Bu kursa gelmeden önce kafamda birçok soru işareti vardı. Sağolsun hepsine yardımcı oldu. Bu kursa katılıp buraya gelenler bilgi almadan zor giderler. Çünkü işini severek yapan insanlar sayesinde burada sadece öğrenmeye istekli olmanız yeterli. Baykal hocamızda sağolsun hertürlü bilgi konusunda gerek ders gerek sınav hakkında ne yapmamız konusunda bilgisiyle çok yardımcı oldu. Çınar Teknik ve ekibine çok teşekkür ederim.

Çınar Teknik danışmanlık olarak gerek eğitim, gerek uygulama alanında bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. MYK Sınavına katılarak belge sahibi olmak. Kombi bilgisine sahip olmak isteyen tüm arkadaşlara tavsiye ederim. Uygulama ve eğitimler son sistem cihazlar ve kombilerde yapılmaktadır. Emeği geçe tüm öğretmen ve ustalarıma tekrar tekrar teşekkür eder. iyi çalışmalar dilerim.

Eğitimler çok iyi ve anlatımlar gayet iyi eğitmenlerimiz çok ilgili ve bilgililer bu kursa katıldığım için çok memnun kaldım. katılmayı düşünen herkese tavsiye ederim.

Öncelikle merhabalar Çınar Teknik kursunu internetten buldum ve başvurdum. Kursta Nejdet Çınar hocamızdan bilmediğim bir çok bilgileri öğrendim. Kurstan çok memnun kaldım. Bütün herkese tavsiye ederim.