ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kursunda hocalarımız gerek anlatımlarından, gerek yaklaşımlarından, eğitimlerinden çok memnun kaldım. Burada aldığımız eğitim atölyesi gayet yeterli kurs süresince hizmetlerinde hiç bir kusur vermediler. Bizlere karşı kurs süresince güler yüzlü olmakla birlikte öğrencilere bilgi aktarımını tam olarak verdiklerine şahit oldum. Çınar Tekniğe ve sayın hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Eğitimle ilgili hiçbir eksikliğin olduğunu düşünmüyorum. Beklentimin üzerinde bir performans ve bilgi akışı gördüm. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Çınar kombi kursu ailesine bana vermiş olduğu eğitim ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Eğitim süresi boyunca gereken bütün ilgi ve alakayı fazlasıyla gösterdiler. Şahsım adına çok memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum.

Çınar Teknik ailesinin bilgisi çok iyi, kombi parçaları ve teknik bilgi olarak her şeyi anlatıp ilgileniyorlar. Kendilerine teşekkür ederim.

Bu kursa hiçbir şekilde kombi hakkında bilgi sahibi olmadan geldim. Öğrenemeyeceğime dair tereddüt içerisindeydim. Fakat hocalarım sayesinde bu işi öğrenebileceğime inandım. Temel bilgileri öğrendim. Eğitim ortamı ve bilginin aktarılması bizlere ilgi çok iyi Uygulama ve MYK sınav pratiği imkanı bulmamız çok iyiydi.

Kombi kursu deyince ilk aklımıza gelen para kazanma odaklı bir kurs olup olmadığıydı. Ancak kursa başladığımız ilk günden itibaren bu düşüncelerimizi yıkıp tamamen öğretici odaklı ve iş hayatında da karşılaşabileceğimiz sorunlara çözümler sunan Çınar Teknik ekibine saygılarımı sunarım.

Öncelikle Nejdet hocam ve Baykal hocama teşekkür ederim. Kurs süresince hep yanımızdaydılar. Bize her türlü imkan ve yardımı sağladılar. Kombiyi bilmeyen bir insan bile bu kurs sayesinde burada rahatça öğrenebilir. Kurs çok güzel ve faydalı geçti benim açımdan. Çevremdekilere önereceğim. ben çok memnun kaldım.

Kombi ile ilgili hiç bir bilgim yoktu. Fakat kursun başladığı ilk günden son güne kadar adım adım her şeyi öğrendiğimi düşünüyorum. Başta eğitimlerimiz Nejdet hoca ve Baykal hoca hiç sıkılmadan tüm sorularımıza yanıt verdiler. Kurs ile ilgili olarak bir eksiklik görmedim. Tüm çevreme Çınar Teknik kombi kursunu tavsiye edeceğim. Klima kursunuzda görüşmek dileğiyle her şey için çok teşekkür ederim.

Çanakkale Lapseki' den kombi kursuna katıldım. İlk başta şüphelerim vardı. Fakat hocalarımızla tanıştıktan sonra kafamdaki şüpheler tamamen gitti. Kombi bakım alanında hiç bir şey bilmeyen biri olarak kurs süresince çok şey öğrendim. Bu kursa gelen birçok insan buradan usta olup piyasaya çıkabilir. Emeği geçen tüm hocalarıma teşekkür ederim.