ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Bu kursta daha önce internetten öğrendiğimiz bilgilerin sığ olduğunu, yetersiz olduğunu öğrendim. Asıl bu işin teknikerliğini alanında uzman olmuş sahada birebir çalışmış hocalardan öğrenmek olduğunu gördüm. Bu işi yapmak için sadece teorik bilgilerin yeterli olmadığını eğitim süresince pratik yaparak becerilerimizin gelişmesi gerektiğini öğrendim. Tesiste pratik uygulama yapmak için yeterli donanım olduğunu da müşahede ettim. Teorik bilgilerin yer aldığı dokümanları da bizlere temin ettiler. Bu işi yaparken malzeme alabileceğimiz yerlerle de irtibat sağlamamız için bilgiler verdiler. Ben bu kursta başta Nejdet hocam olmak üzere Baykal hocama ve emeği geçen tüm kurs çalışanlarına şükranlarımı sunarım. Bu arada kurs süresince ikram edilen çaylarda çok güzeldi.

Çınar Teknik kombi kursunu babamın bir arkadaşının tavsiyesi sayesi üzerine internetten buldum. Normalde Havacılık sektöründe Teknik eleman olarak çalışmama rağmen bu mesleğin popüler olması ve kendime ekstra iş imkanı yaratmak için bu kursa katılmaya karar verdim. Kurs süresince Nejdet hocamızın samimi ve doğal anlatımı kurs süresinin uzun olmasına rağmen ders süresince hiç sıkılmadım. derste hep uyanıktım anlayacağınız hoca uyutmuyor:)) Büyük bir istekle kursu tamamladım. Üzerimizde büyük bir emeği olan Nejdet hocama ve Baykal hocamıza teşekkürü bir borç bilirim.

Çınar Teknik kombi kursunda kurs hocalarımız beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Burada kombi bakım onarımı hakkındaki her türlü sorularınızın cevabını buluyorsunuz. Ayrıca kurs sonunda katıldığımız MYK sınavı sayesinde sahip olduğumuz belge seviye 4 olduğu için bu belge ile Ustalık Belgesi sınavına direk girebilme imkanımızın olması benim açımdan çok önemliydi. Tekrardan emeği geçen tüm hocalarıma teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursunda kombi cihazına detaylı bakım yapmak için ve arızaların gidermek için almış olduğum eğitim çok faydalı oldu. Kurs sonunda katılmış olduğum Mesleki Yeterlilik Sınavı sayesinde bu işi belgeli bir şekilde yapma şansı tanıdıkları için ayrıca teşekkür ederim.

Bir haftalık eğitim süresince samimi bir şekilde oluşturmuş olduğunuz eğitim ortamında vermiş olduğunuz değerli bilgi ve ilgiden dolayı teşekkürler...

Selamlar ben Muzaffer Sırlan Çınar Teknik kombi kursuna uzun araştırmalar sonucunda Sivas' tan katıldım. Bir haftalık eğitim sürecinde bu işi sahada yapabilmem için gerekli olan eğitimi aldığımı düşünüyorum. Hocalarıma teşekkür ediyorum. Almış olduğum teorik ve pratik eğitimi geliştirmek artık bana düşüyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.