ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursunda teorik ve pratik eğitim açısından gayet iyi bir kurs süreci geçirdik. Nejdet ve Baykal hocalarımızın bilgisi ve bilgisini aktarma becerisi sayesinde kombi servis kursumuzu verimli bir şekilde tamamladık. Teorik eğitim esnasında sensör ve parçaların ders anlatımı sırasında gerçeğinin gösterilmesi çok faydalı oluyor. Teşekkürler.

Çınar Tekniğe ilk geldiğimizde kombinin içine bakıp, dokunmaya korkuyorduk. Hocalarımızdan aldığımı bilgiler sayesinde kombinin çalışma prensibini o kadar iyi öğreniyorsunuz ki cihaz düğmesi açıldığında kombinin içerisinde ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Kombi içerisindeki parçaların hangi arızaları verebilecekleri ve bu arızaların nasıl giderileceği uygulamalı olarak detaylı bir şekilde gösteriliyor. Kurs sona erdiğinde kombilere detaylı bir şekilde bakım yapmayı ve arızaların tespit edilip giderilme yöntemlerini öğrendik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursuna ilk geldiğimde tedirgindim. Daha ilk tanışma aşamasında Baykal hoca ve Nejdet hocanın samimiyeti tedirginliğimin geçmesini sağladı. Kurs süresince aldığımız bilgiler ve yaptığımız çalışmalar sayesinde bu işi öğrendiğimizi düşünüyorum. Kombi bakımı hakkında bize çok faydalı bilgi birikimlerini aktardıkları için teşekkür ederim.

Çınar Teknik kursuna ben tavsiye üzerine katıldım. Biraz endişeliydim. Yapabilirmiyim diye gözümde biraz büyütmüştüm. Ama kursa katılınca anlatımlar sayesinde çok basit ve öğrenilebilir olduğunu anlıyorsunuz. Kurs sonunda katılacağımız MYK sınavında başarılı olacağımızı düşünüyorum. Eğitimden bayağı memnun kaldım. Bir anda kombi bakım onarımıyla alakalı herşeyi öğrenme fırsatı yakalıyorsunuz. Anlatılanların büyük bir kısmı aklımızda kalıyor.

Kombi bakım onarım kursunda verilen eğitimlerden genel olarak çok memnun kaldım. Uygulamalı eğitimlerde grupların oluşturulması faydalı...

Kursa gelmeden önce bir haftalık eğitim çok az nasıl öğreneceğiz o kadar bilgiyi kısa sürede diye düşünüyordum. Ama gldiğimde bambaşka bir ortam gördüm. Nejdet hoca tecrübeli kombi bakım ve onarımı için her bilgiyi açıklayıcı bir şekilde anlatıyor. Sonrasında çalışan cihazlarda bol bol uygulama yaptırıyor. Eğitimde yoğuşmalı kombinin de anlatılması önemli saygılar sunarım.

Çınar Teknik kombi kursunun bir hafta süren eğitimine katıldım. Çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Bu kursta bizlerle gerçekten ilgilenerek anlamamız için kombi bakım onarım konuları üstünden defalarca geçilerek anlatılıyor ve bol bol pratik yapılıyor. Memnun kaldım...

Bu kursta bir haftalık sürede saygı ve sevgi çerçevesinde uygulamalı bir şekilde eğitim aldım. Bu sürede Nejdet hocamız, anlatım ve uygulamalı olarak kombi bakım onarımını detaylı bir şekilde bizlere anlattı. Çınar Teknik ekibine bu tür imkanları sağladığı için teşekkür ederim.

Bu kursa katılma amacım, kombi tipleriyle ilgili eksik olduğum bilgileri tamamlamak. Neyi doğru, neyi yanlış bildiğimi sorgulamak ve kursta hocalarımdan öğrendiğim bilgi birikimini daha da geliştirerek bu sektörde kendime bir iş hayatı oluşturmaktı. Bu beklentilerimi Çınar Teknik bünyesinde yer alan hocalarımın engin bilgileri sayesinde kendilerini gerçekten kombi alanında olsun, ısıtma tesisatında olsun geliştirmiş olan hocalarımdan aldığım öz güvenin içerisindeyim. Bu kursu herkese tavsiye ediyorum. Eğer bu mesleğe meraklıysanız burada bu işi gerçekten öğreniyorsunuz. Bir haftalık krs süresince kombi bakım onarım alanında gerekli olan tüm bilgileri öğrendim. Gittiğim müşterilere bu işi gerçekten bildiğimin öz güveni içersinde gideceğimi düşünüyorum. Değerli hocalarıma bana kattıkları bilgilerden dolayı teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursunun eğitimine katıldım. Kurs süresince hem mesleki olarak hem de tüm yaşamım boyunca bir çok tecrübe sahibi oldum. Kombi tamir ve bakımını kurs süresince en ince ayrıntısına kadar anlatan Nejdet hocama ve Baykal hocama sonsuz teşekkürler. Kurstaki uygulama eğitim çalışmalarında her sorumuzu yanıtlayan Nejdet hocama ayrıca teşekkür ederim.