ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

İnternetten kombi kursu diye araştırdığımda Çınar Teknik kombi kursu karşıma çıktı. İletişime geçtim Baykal hocayla görüştüm gayet güzel ve açıklayıcı detaylı bilgilendirildim. Kurs süresince söylenen bilgilerin tamamını uyguladık. Emeği geçen Baykal ve Nejdet hocaya çok teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursunu arayıp kısa süreli bir eğitim olduğunu öğrendiğimde hiçbir şey öğrenemeyeceğimi düşünmüştüm. Kursa başlayınca gerçekten öğrenebileceğinizi anlıyorsunuz. Eğitimin bir bütünlük içerisinde anlatılması ve her çeşit kombiyi kapsayacak şekilde anlatılması çok iyi. Burada almış olduğunuz eğitimle Kurs sonunda katıldığımız mesleki yeterlilik sınavını rahatlıkla kazanabilirsiniz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Öncelikle hoşgörü ve eğitimleri çok iyi, anlatım tarzı sıkıcı olmayıp çok eğlenceli ve aklımızda kalacak şekilde anlatılıyor. Anlaşılır örneklerle anlatılıyor. Hocalarıma eğitimden ve hoşgörülerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Eğitim son derece açıklayıcı ve öğretici Nejdet hocama ve Baykal hocama teşekkür ediyorum. Sürecin başından itibaren bizimle ilgilendiler.

Çınar Teknik kombi bakım onarım eğitimine katıldım. Verilen bir haftalık teorik ve uygulamalı eğitim gayet güzeldi. Hocalarıma teşekkür ediyorum.

Buraya geldik beklentilerimi çoğunlukla karşıladı. Çalışma sistemi iş disiplini olarak eğitimin tamamında ve gireceğimiz mesleki yeterlilik sınavına hazırlanma olarak verilen bilgiler ve emek gerçekten takdire şayan. Bu işin mutfağı kombi nasıl üretilmiş, nereden başlanmış aşamaları, parçaları çok iyi anlatılıyor. Bu konuda Nejdet hocamın bilgi ve tecrübesi anlatım esnasında fuzili sorularla ders böldürmeyip hedeflemiş olduğu dersi bitirmesi sonrasında soruları alması dersin çok verimli olmasını sağlıyor. Bu durumu çok takdir ettim. Ayrıca Baykal hocamın yorulmadan tekrar tekrar olması gerekenkenleri anlatması da beni çok memnun etti. Her iki hocamada gönülden teşekkür ederim.

Çınar teknik kurs merkezinde almış olduğum eğitimden çok memnun kaldım. Hocalarımız çok iyi ders veriyorlar. Kurs ortamı öğrenmek için yeterli eğtimleri çok başarılı buldum. Selamlar...

Zaman ve imkanlar müsait olsada bir haftalık eğitim yerine daha uzun süren bir eğitim almayı isterdim. Ders ortamı ve çalışma alanı birarada düzenli bir şekilde hazırlanmış. Hocaların anlatımı güzel ve açıklayıcı kurs süresince gerekli dökümanların bizlere verilmesi çok güzel herkese teşekkür ederim.

Bu mesleği öğrenmek isteyen herkese tavsiye edebileceğim bir kurs yeri Çınar Teknik. Gerek Nejdet hocamızın, gerek Baykal hocamızın tecrübeleri bu mesleği öğrenmek isteyenlere bir nimet. Pratik eğitimlerde kullanılan cihazlar çok yıprandığı için bir kaçının yenilenmesi iyi olur kanaatindeyim. Tekrar herkese teşekkür ederim.

Nejdet hocam çok kibar ve mesleğinde bilgili birisi, kurs sonucunda çok tecrübe ve bilgi sahibi oldum. Teşekkürler bütün ekibe selamlar...

Kursta hocalarımız beklentimden daha profesyoneldi. İşinin ehli derler ya aynen öyle, Cihazların genel işleyişini parçalar, şema ve slaytlarla çok güzel hazırlanmış ve anlatılmakta. Nejdet hocanın ders anlatışı sürükleyici ve kendine has şivesi ortama çok güzel ambiyans katıyor. Uygulama çalışmalarında fazla kombinin olması ve bol bol pratik uygulama yapmamız çok faydalı oldu. Ayrıca kurs süresince sürekli çay olması ve tuvaletlerin temiz olması gerçekten çok güzedi. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Kurs gerçekten iyi, güzel programlanmış. Öğretici ve eğitici bir kurs olduğunu düşünüyorum. Çalışan ve çalışmayan kombilerin tek eşanjörlü, çift eşanjörlü ve yoğuşmalı kombi olarak detaylı gösterilmesi faydalıydı.