ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

İlk geldiğimde kombilerin nasıl çalıştığını ve sistemin nasıl işlediğini bilmiyordum. Eğitimin ilk aşamasının temel eğitim olması güzeldi. Temel eğitimin ardından görsel ve pratik olarak çalışan ve çalışmayan kombiler üzerinde yapılan pratik eğitim gayet güzel ve öğreticiydi. Hocalarımızın ders anlatım metotları gayet güzeldi.

Kursa ilk günden itibaren bizleri kendileri gibi gören ve çalışma arkadaşları gibi yaklaşan kurs eğitmenlerine ve çalışanlarına çok teşekkürler. Kurs içerisinde sorulan sorulara en ince ayrıntısına kadar cevap verdiler. Çınar Teknik ailesine çok teşekkürler.

Kursa başlamadan önce tereddütlerim vardı. Geldikten sonra Çınar Teknik gerçek anlamda beklentimin çok üstünde bir eğitim ortamı sağlamış olduğunu gördüm. Gerek bilgi, gerek tecrübe açısından çok iyi bir kurs bu işe başlamak isteyen arkadaşların bu kursa kesinlikle katılmaları gerekir. Saygılar sunarım.

Çok başarılı bir eğitim kurumu, eğitimde özellikle öğretme isteği üst seviyede olduğu için kombi bakım onarımını detaylı bir şekilde öğrenme imkanı buluyorsunuz. Benim gibi sıfır bilgiyle gelip bir çok şey öğrenmek isteyen için on numara kurs ortamı teşekkür ederim...

Eğitim konusunda verilebilecek bana göre en iyi eğitim almış olduğum bu kurs diyebilirim. Anlatımlarda bu işi yapmak isteyen içinde birazcık istek olan herkes buradan işi öğrenerek çıkabilir. Vermiş olduğunuz hizmet ve kurstan dolayı teşekkür ederim.

Çınar teknik kombi kursunda bakım ve arıza tekniklerini bulma eğitiminde hocalarımızın yaklaşımından ve eğitimden oldukça memnun kaldım. Benden tavsiye isteyecek olan arkadaşlara gönül rahatlığı ile referans verebilirim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.