ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Kursa katılmadan önce hiç deneyimim yoktu. Burada ilk günden itibaren hem ders ortamında, hem uygulama ortamında yapmış oldupumuz teorik ve pratik eğitimlerle kurs çok faydalı ve öğretici oldu. Kombilerin nasıl tamir edildiğinin uygulamalı olarak gösterilmesinin yanında bu işin püf noktalarını da anlatan hocalarımıza teşekkür ediyorum. Kursun bana kattığı çok şey oldu. Bu yüzden herkese tavsiye ederim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Bu kursa geldiğimde kombi hakkında yeterli bilgiye sahip değilken Bir haftalık eğitim sayesinde ilgi, alaka ve doğru bir eğitim sayesinde bu işi yapabilecek seviyeye geldik. Kombinin tüm çalışma prensibi ve arıza teknikleri bizlere detaylı bir şekilde anlatıldı. Yapmış olduğumuz uygulama çalışmalarıyla el becerilerimizi geliştirdik. Bu işi yapmak isteyen merak eden herkese Çınar Teknik kombi kursunu tavsiye ederim.

Kursa geldiğim gün kombiyle ilgili hiçbir şey bilmiyordum. Burada hocalarımızın verdiği eğitim sayesinde kombinin nasıl çalıştığını, çalışma sıralamasını, parçaların görevlerini ve ne gibi işlevlerinin olduğunu en önemlisi de arızaların çalışan kombilerde nasıl giderileceğini öğrendim. Bu işi yapmak isteyen herkese bu kursu tavsiye ederim.

Ben doğalgaz ustasıyım internetten yapmış olduğum araştırmalar sayesinde Çınar teknik kombi kursunu buldum. Kurs çok faydalı oldu kendimi geliştirdim. Cihazların bakım onarımını yapmak için kendimi hazır hissediyorum. Rahatlıkla servise çıkabilirim. Burada aldığım kursun çok faydası oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.