ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Kurs süresi boyunca gerek Nejdet hocamız, gerek Baykal hocanın kombi bakım onarımı hakkında bizlere verdikleri eğitimin yanı sıra hayata olan genel bakış ve tecrübelerini bu denli bizlere aktarmak istemeleri doğrusu çok hoşuma gitti. Bunu söylememin sebebi piyasadaki ustalar bu denli işi öğretmek istememesidir. Bunu bizzat kendim yaşadım. Üstümde büyük emeği olan Nejdet ve Baykal hocamıza çok teşekkür eder. Hayat boyu başarılarını temenni ederim.

Merhabalar, ben Veli Tekin Çınar Teknik kombi kursuna Denizli' den katılıyorum. İlk başlarda acaba nedir? Nasıl olacak! Bunlar kim? emeğimizin karşılığını alabilecekmiyiz? gibi çok tereddütler yaşadım. Baykal hocamla tanıştık. kursa gelmeden önce bana kurs ortamında neler yaşayacağımı detaylı bir şekilde anlattı. Kafamda kurs ortamı şekillenmeye başladı derken kurs başaladı ve Nejdet çınar hocamız bizlere ders anlatmaya başladı. Çok uzun yıllar bu işlerde çalışmış. Eğitimler vermiş içimden o daha ilk anlattıkça bu işler şovla yaptıklarınla olmaz diye düşünüyordum. Hoca anlattıkça şunu anladım bu adam kombiyi yemiş yutmuş. Ne sorduysak en ince ayrıntısına kadar anlattı. Ekip olarak çok iyilerdi. Yeme içme zeyıftı. Bir haftalık eğitimde bir yemek bile ısmarlamadı:)) Şaka bir yana emeği geöen herkese teşekkür ederim. Çınar Teknik sayesinde çok iyi yerlere geleceğime inanıyorum. Saygılar sunarım...

İsmim İbrahim Kaya 09.11.2020 tarihinde Çınar Teknik kombi kursunun kombi bakım onarım kursuna katıldım. Bizlere eğitim veren Nejdet ve Baykal hocamız gayet eğitimli uzman ve bilgili kişilerdi. Bu süreçte eğitimimizle alakalı bütün sorulara nazik ve kibar bir şekilde cevaplar aldık. Bir haftalık eğitimimizde kombilerde oluşan arıza, bakım, onarım, kombinin yedek parçalarını ve parçaların hangi işlevsel görevleri olduğunu öğrendik. Buraya gelirken hiçbir tereddütünüz olmasın. Hangi meslek grubunda olduğunuz önemli değil, buradan çıkarken iyi bir tekniker olarak çıkacaksınız. Çınar teknik ekibine teşekkür ediyorum.

Çok teşekkürleri demek istiyorum. Bize bir haftalık eğitim süresince öğrettiğiniz bilgi ve becerilerle sahada ne yapılması gerekiyorsa hepsini öğrendik. Kurs süresince ne yaptığını bilen detaylı bir şekilde hazırlanmış eğitim programı ve uygulama ortamı sayesinde çok iyi bir eğitim süreci geçirdik. Bir hafta süresince bizim için çok iyi bir deneyim oldu. Bundan sonrada başarılarınızın devamını dilerim.

Çınar Teknik kombi kursunda bir haftalık eğitim boyunca verilen uygulama olsun, anlatım olsun Nejdet hocamızı gayet başarılı buldum. Baykal hocamızda çok iyi bilgilendirmeler ve sınav hazırlık süreci yaşattı bizlere kendisine ve Nejdet hocamıza teşekkür ederim. Kurs ortamını gayet başarılı buldum.

Çınar Teknik kombi kursunu uzun araştırmalarım sonucu buldum ve irtibata geçtim. Çok verimli bir kurs süreci geçirdim. Kanımca en iyi kombi kurs yeri olduğunu düşünüyorum. Bir haftalık kurs ortamında Türkiye' nin her yerinden arkadaşlar kursa katılmak için gelmişlerdi. Güzel bir ortam oluştu. Böyle bir yer kurdukları için Çınar Tekniğe teşekkür ederim. Gelecek iş hayatımda bu eğitim benim için belkide kilit anahtarım olacak. Kombi bakım onarım işini Mesleki yeterlilik Belgeli bir şekilde öğrenmek isteyene tavsiye ederim.

Merhabalar, ben aylar öncesinden beri bu kursa gelmeyi düşünüyordum. Zaten kendimde Tesisat işi yaptığımdan dolayı böyle bir kursa gereksinimim vardı. Velhasıl geldik, gördük. Hocalarımızın anlatımları çok güzel ve net. Bir hafta ayrı bir dünya oldu bizim için eğitimlerde kah güldük, kah acaba ne ederiz diye stres yaptık. Bir haftalık kursun benim açımdan çok verimli olduğuna inanıyorum. Bu işi yapmak isteyenlere de burayı gönül rahatlığı ile önerebilirim. Hocalarıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Merhabalar ilk başalarda tereddütlerim vardı. Ama diğer günlerde verilen faydalı bilgilerle kurs ortamı gerçekten güven verdi. Hocalarımız bize çok faydalı bilgiler verdiler. Nejdet Çınar hocamız geçmişteki tecrübelerinden bize ömür boyu yetecek düzeyde bilgi ve birikimini aktardı. Çınar Teknik kombi kursuna vermiş oldukları bilgi ve uygulama ortamından dolayı teşekkür ediyorum.

Çınar Teknik kombi kursuna çok teşekkür ederim. Bir haftalık kurs süresince çok faydalı bilgileri yaparak yaşayarak öğrendim. Buradaki eğitim yeri ve eğitim düzeyi bu işi yapmak için yeterli bir merkez konumundadır.