ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursuna başladığım zaman daha önce yaşamış olduğum servis deneyimine dayanarak sadece belgemi alırım burası bana fazla birşey katmaz düşüncesini taşıyordum. Fakat ön yargılarım burada tamamen kırıldı. Yıllarca kombi servisinde çıraklıktan yetişmeme rağmen burada katıldığım eğitimde yıllarca öğrendiğimden fazlasını öğrendim. Burası bana çok şey kattı. Artık gerçekten bu işin ustası oldum. Kurs sonunda bu işi belgeli bir şekilde kendime güvenerek daha iyi yapacağıma eminim. BU kursta takıldığımız yerde en baştan en ince ayrıntısına kadar tekrar tekrar anlatmaktan sıkılmayıp bize bu işi öğretin hocalarımıza sonsuz teşekkür ederim.

Kursa gelirken çok tereddüt ettim. Şehir dışından geldiğim için hem maddi külfeti hem eziyeti çok olacağı için çok araştırdım. Hep olumlu yorumlar aldım. Bu sayede gönül rahatlığı ile kursa katılmaya karar verdim. Kursa gelmeden önce telefon görüşmelerimizde her sorumu detaylı bir şekilde cevapladılar. Kurs hocalarımız Nejdet hocam ve Baykal hocama çok teşekkür ederim. Bizi blgilendimenin, işi öğretmenin yanında bu işi nasıl severek yapacağımızı öğrettiniz. Bilgi ve tecrübeleriniz çok yüksek bunları bize en etkin, faydalı şekilde aktarmanız sizlerin bu işi nasıl layıkıyla yaptığınızı gösteriyor. Kurs sürecinde bizimle olan diyaloglarınız sorularımıza vermiş olduğunuz cevaplar (bıkmadan, sıkılmadan) bizim çok iyi bir şekilde eğitim almamızı sağladı. Kurs laboratuvar ortamı çok iyi bir şekilde hazırlanmış, eğitim alanların tam anlamıyla faydalanabileceği şekilde çalışan cihazlarda yapmış olduğumuz arıza bulma teknikleri çok faydalı oldu. Son olarak bizlere karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Bu kurs merkezini ve hocalarımın vermiş olduğu eğitimi gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim.

İlk kursa başladığımda bu işi öğrenemiyeceğim diye korkuyordum. Az çok bu işi bilsem de bilgi eksikliğim çoktu. Sağ olsun hocalarım sayesinde eksiklerimi kapattım. Nejdet hocanın anlattığı konular resmen kafana işliyor. Baykal hoca tam taktik hocası net fikir, direkt sahada başımıza gelebilecekleri işliyor beyinlerimize, iyiki Çınar Teknik kombi kursundan eğitim almışım. Çok teşekkür ediyorum tüm emeği geçenlere bütün arkadaşlarıma tavsiye edicem. Saygılarımla...

İnternetten yapmış olduğum araştırmalar sonucunda ulaşmış olduğum ve referanslarını kontrol ettiğim bir eğitim yeri olan Çınar Teknik kombi kursunun 19 - 24 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen eğtimlerine katıldım. Eğitim sonunda şunu açıkça söyleyebilirim. Teori ve Teknik anlamda kendimi sahaya çıkmaya hazır hissediyorum. Eğitmenlerim Nejdet hoca ve Baykal hoca yüksek tecrübelerini bize aktardılar. Ön yargılarla gelmiş olduğum bu kursta eğitimin nasıl verileceğini bize tam anlamı ile gösterdiler. Şunu da belirteyim Kalite Tecrübe ile Sabittir. Her şey için teşekkürler.

Kendi bildiğim teknik bilgiler ile burada Nejdet hocamızın verdiği bilgileri derleyip toplayıp, çok güzel bir ortamda yeni bilgiler öğrenerek kendimi geliştirdiğime inanıyorum. Burada gerçekten güzel bir ortam ve arkadaşlığın olduğu bir kurs süreci geçirdik. Ben şahsen herkese Çınar Teknik bünyesinde eğitim almayı tavsiye ederim. İnşallah burada aldığım eğitimle daha da ileriye gitmeyi planlıyorum.

Öncelikle kurs hocalarım olan Nejdet hoca ve Baykal hocaya bana gösterdikleri hassasiyet ve verdikleri eğitimden dolayı teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar işleri her zaman rast gitsin. Bir haftalık eğitimin ardından Mesleki Yeterlilik Sınavına katılarak Yetki Belgesi sahibi oldum. Bir sürü arkadaş ve abilerle tanıştım. Buda benim sonraki iş hayatımda bana kolaylık sağlayacak. Bu kursa katılan insanlar hepsi birbirinden güzel insanlar hepsinden küçük olmama rağmen ve yabancı uyruklu olmama rağmen hocalar olsun herkes yakın davrandı. Herkese bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Herşey için teşekkürler...

Bu kursa katılmadan önce çok tereddütlerim vardı. Ama buraya gelince iyiki Çınar Tekniğe gelmişim dedim. Hocalarımızın ilgisi ve anlatımı çok iyiydi. Çınar Teknik Ailesine çok teşekkür ederim.

Çınar Teknik kursuna başvuruda bulunduğum MYK belgesini kazanabilmek için katıldım. Çınar teknik kombi kursu gerek teorik, gerek uygulamalı olarak bilgilerini güçlü argümanlarla biz kursiyerlere naklettiler. Geçen bir hafta sürenin sonunda kursiyerler olarak artık kursiyer değil sahada çalışacak operasyon teknikeri olarak evlerimize dönüyoruz. Herşey için Çınar Teknik Ailesine teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursundan eğitim almaktan memnun kaldım. Kaliteli bir eğitim aldığımızı düşünüyorum. Herşey için çok teşekkür ederim. Bu kursu internet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonucunda buldum. Bana göre çok faydalı bir eğitimdi. Herşey için çok teşekkür ederim. Bursa' ya döndüğümde soran herkese bu kursu tavsiye edeceğim.

Çınar Teknik kombi kursuna iki arkadaşımın tavsiyesi ile geldim. Arkadaşlarımda bu kursta öğrendiği bilgi ve becerilerle kombi bakım ve tamir işini yapmaya başlamıştı. Bu kurstan çok memnun kaldıklarını söylemişlerdi. Bende kursa başladıktan sonra ne kadar haklı olduklarını gördüm. Hocalar sempatik ve iyi bir eğitmen herşey için başta Nejdet ve Baykal hocama çok teşekkür ederim.

Çınar Teknikte kombi bakım kursuna yazıldım. Önce 5 - 6 günde böyle bir eğitimin mümkün olmayacağını düşünüyordum. Fakat gerek sözlü, gerek uygulamalı eğitimlerinden çok memnun kaldım. Şimdi gönül rahatlığı ile bu işi yapabilirim diyorum. Aldığımız eğitimle katılmış olduğum Mesleki Yeterlilik Sınavını bir defada kazandım. Hocalarımıza ve Çınar Teknik çalışanlarına çok teşekkürlerimi sunuyorum. Eğitimle katılmak isteyen tüm herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. İyiki varsın Çınar Teknik...

Çınar Teknik kombi kursunu tavsiye üzerine buldum. Hocalardan eğitimden memnunu. Birçok şey öğrendiğime inanıyorum.