ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Eğitime geldiğim ilk gün kombi ile ilgili hiçbir bilgim olmamasına rağmen Nejdet hoca sayesinde kombinin çalışma prensibini, parça çalışma sıralarını, Kalorifer ve kullanım suyu çalışma sıralamasını, arıza tespiti yapabilmemiz için takip etmemiz gereken parça sıralamasının hangileri olduğunu böylelikle arıza seçeneklerini daraltarak arızalara kolayca müdehale edebileceğimizi öğrendim. Kurs ortamı çok güzel çok faydalı bir eğitim süreci geçirdik. Başta Nejdet hocam ve Baykal hocama teşekkür ederim.

Öncelikle Çınar Tekniği herkese tavsiye ediyorum. Bu işi öğrenmek isteyen kişiler için kurs eğitimi güzel. Yarım yamalak bildiklerimi tam anlamıyla toparladım. Dahada önemlisi kendime güvenim arttı. Teşekkürler

Çınar Teknik çalışanları herşeyden önce samimi ve güler yüzlü davranışlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Herşey çok güzel burada verilen eğitimin daha sonrası için bizlere çok şey katacağını düşünüyorum. Teknik bilgiler, parçaların görevleri, pratik yapmamız için hazırlanan ortam hepsi 100 üzerinden değerlendiricek olursam % 90 çok verimli bir kurs ortamı oldu. Ölçüm aleti kullanma konusunda daha detay bilgi verilebilir. Şimdiden herşey için teşekkür ediyorum.

Beklentilerimi büyük oranda karşıladı. Hocalar bilgili ve bilinçli işi bilen insanlar. Çok faydalı bir kurs oldu. Hepsine teşekkür ediyorum.

İlk önce söylemem gereken güler yüzlü hocalarımızdan çok bilgiler öğrendim. Keyif aldım. başarılının devamını dilerim.

İnternet üzerinden kombilere nasıl bakım yapıldığını, hangi parçalardan oluştuğunu ve nasıl çalıştığını araştırırken Çınar Tekniği gördüm ve internet sitelerini incelediğimde kursa daha önceden katılan kişilerin yorumlarını inceledikten sonra katılmaya karar verdim. Kurs süresince bilgi ve birikimlerini bizlere aktarmaya çalışan Çınar Teknik ekibine başta Nejdet hocama ve Baykal hocama teşekkürlerimi sunarım. Son olarak bu kursa gelip gördüğüm bana göre en önemli detay okuduğum kursiyer yorumlarında yazılan şeyleri kurs süresince aynen yaşadım.

Çınar Teknikte hocaların eşliğinde birkaç kişilik gruplar halinde kombi parçalarını söküp takmak çok faydalı. Yoğuşmalı cihaz eğitimi çok güzel baca gazı analiz cihazı kullanmayı dahi öğrendik.

Herşey çok iyi sayılır. Buradaki sayılırın sebebi benim şahsi düşüncem olarak vakitten olduğunu düşündüğüm çalışan kombilerde yapmış olduğumuz arıza bulma yöntemi grup olarak çözmeye çalıştığımız arıza sorunları bireysel olarak yapılsa daha iyi olur kanaatindeyim. Belki vakitten bilmiyorum. Ama diğer herşey güzeldi. Nejdet hoca süper, Baykal hoca süper...

Ben Hasan Altun çocukluğumdan beri Tesisat işlerinde çalışıyorum. Bir çok kez işgüvenliği ve mesleki eğitim aldım. Fakat Çınar Teknikte Nejdet hoca ve Baykal hocadan aldığım bilgi ve tecrübe muhteşem 100 üzerinden 100 Bu kursu herkese tavsiye ediyorum.

Eğitim olarak bir haftamız dolu dolu geçmiştir. Her sorduğumuz soruya eksiksiz bir şekilde cevaplar aldık. Benim kurs süresince önerim sadece kurs alan arkadaşlar adına daha özverili ve sabırlı olursak eğitim kalitesinin artacağını düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Güzel ve başaralı bir eğitim veriliyor. Kısa bir sürede güzel ve faydalı bilgiler öğrendik. Başarılarının devamını dilerim.