ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Kombi bakım onarımıyla alakalı hiçbir bilgi ve tecrübeye sahip olmadığım halde sadece öğrenmek ve bu alanda ilerlemek için bu kursa katılmaya karar verdim. İlk gün acaba yapabilir miyim diye düşünmüştüm. Ama gün geçtikçe uygulamalı ortamda kombi çalışma prensibini, parça isimlerini ve görevlerini, kombilerde oluşabilecek arızları ve nasıl giderilmesi gerektiğini öğrendikçe yapabilir miyim endişesi ortadan kalktı. Şuan iyiki bu kursa katılmışım ve hocalarımla tanışmışım diyorum. Teşekkürler...

Çınar Teknik kombi kursunda anlatım ve eğitimlerle ilgili bir sıkıntı veya sorunla karşılaşmadım. Bir haftalık kısa bir süre olmasına rağmen eğitimcilerimizin akışkan ve anlaşılır bir şekilde anlatım ve ilgilerinden gayet memnun kaldım. Kursta eksiklik olarak gördüğüm birşey yok. Emeği geçen herkese kendim ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim.

Daha önce de bu tip eğitim kurslarına katılan biri olarak ilk geldiğimde kombiyi çok karmaşık bir cihaz olarak görüyordum. Sağolsun Nejdet hocam her türlü bilgiyi tarafımıza verdi. Teorik anlatım oldukça iyiydi. Pratik uygulama ortamında birçok uygulama yaptık kurs biraz daha uzun sürse süper olurdu. Baykal hocam da işgüvenliği ve kurs işleyişiyle ilgili verdiği bilgiler ve sistemli bilgi akışını sağlaması çok faydalı oldu. Herşey için teşekkürler...

Çınar Teknik' te almış olduğum kombi bakım onarım kursundan oldukça faydalandığımı ve fazlasıyla memnun kaldığımı belirtmek isterim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursunda bir haftalık kursumuzu çok iyi bir ortamda samimi bir şekilde tamamladık. Kurs beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Çok faydalı bir eğitim oldu. Bu kursa katıldığım için mutluyum.

31 Ağustosta katıldığım kurs sonrası Mesleki yeterlilik Sınavında 2. hakkıma katılmak için tekrar sınava geldim. Kurs zamanında ve sınav anında beklentimden çok fazla anlayış ve ilgiyle karşılaştım. MYK sınavlarında kalma riski eğitimcilerle, ortamla yada yetersiz bilgi diye düşüncelerle alakası yoktur. Bizzat katılımcının kendi heyecanı ve özgüveniyle alakalı bir durum. Sınav için tekrar gelmekten pişmanlık duymadım. Ayrıca katılmış olduğum MYK sınavını 2.hakkımda kazandığım için çok mutluyum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Çınar Teknik kombi kursuna katılmadan önce çok bir bilgim yoktu. Ders ve uygulama ortamında aldığım bilgiler sayesinde tam olarak kombi cihazlarını iş güvenliği kurallarına uyarak tamir, bakım ve onarımlarını yapabilecek seviyeye geldim.

Bu kursa katılmadan önce tereddüt ediyordum. Ancak kurs çok iyi geçti. Kurs ortamı, sunum, anlatım çok iyiydi. Hocalarımız bütün tecrübelerini aktardı. Herşey için teşekkür ediyorum.

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursunda almış olduğum bir haftalık eğitimden memnun kaldım. Nejdet hocanın bilgi ve birikimini eşine az rastlanır şekilde güzel anlatım teknikleriyle sunması gerçekten mükemmeldi. Uygulama ortamı ve sunumlar çok güzeldi. Bu kursta beklediğim eğitimi aldım. Teşekkürler

Çınar Teknik eğitim kursuna katılma sebebim, kendimi geliştirmek ve Mesleki Yeterlilik Belgesi Sahibi Olmaktı. Kurs başladığından bitene kadar gayet güzel ve verimli geçti. MYK Belge sınavında başarılı olarak buradan ayrılmak beni çok mutlu etti. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Nejdet Çınar hocamızın bilgi ve tecrübelerini müthiş bir özveriyle bize anlatması beni çok memnun etti. Başarılarınızın devamını dilerim.

Kurs çok güzel benim gibi tesisat altyapısı olanlar için çok faydalı kısa sürede kombi bakım onarımını yapabilecek seviyeye geliyorsunuz.